PCB-Airsoft Tampere

Tänään se avattiin :)
Onko kukaan ehtinyt käymään? Mitä piditte?

Ehdin käymään, oli iloinen yllätys. Pidin. Ja hienoa, kun myydään vähän muutakin kuin Airsoft-tavaraa.
41380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ai jaa. no nyt saatiin sitten nemesikselle kilpailuja sinne Tampereellekin. Täytyypä joskus poiketa kun siskoni luona sillä käyn.

Äänestä

...heti ku aukes ja hitsi ett oli paljon kaikkee :)
Myyjät sanos että niille tulee vielä lisää täydennystä mut jo nyt oi vaikka mitä, ja sit oli sellasta jota ei löydy niitten nettikaupasta lainkaan..Tiedänpä mistä mä seuraavat bootsit tuun ostamaan..:)
Vähäx on hyvä juttu :)

Äänestä

PCB-Airsoft on pienentyny (siis se varsinainen kauppa). Ihan olematon eikä siellä viihdy enää. Siellä oli ennen kiva hengata ja katsoa tavaroita. Nyt siellä ei oo enää ees samaa myyjää. Tavaraakin on paljon vähemmän ja se on muuttunu tosi kalliiks ja ei sieltä saa enää niin paljoo kaikkee.

Äänestä
  • Myymälän vaihtui noutopisteeksi.

    "Ei sieltä saa enää niin paljoo kaikkee"

    Tampereellahan on koko PCB:n varasto, eli saa huomattavasti enemmän kuin ennen.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Dasit kirjoitti:

Tänään se avattiin :)
Onko kukaan ehtinyt käymään? Mitä piditte?

Ehdin käymään, oli iloinen yllätys. Pidin. Ja hienoa, kun myydään vähän muutakin kuin Airsoft-tavaraa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu