7250i

Onko kenelläkään kokemuksia Nokian 7250i:stä? Kannattaako ostaa? Onko sisäänrakennetusta kamerasta hyötyä ja saako sillä tarkkoja kuvia?
2300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...kokemuksia parin kuukauden ajalta ja mainiosti toimii! Saa ainakin parempia kuvia kuin Erikssonin kamerapuhelimella.

Äänestä

Itselläni oli nokia 7250i ja sillä ei saanut kyllä otettua tarkkoja kuvia, ainakin jos kuvan laatua verrataan 3650 kuviin, tai saatikka sitten 6600 kuviin, joka on nyt itselläni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mie kirjoitti:

Onko kenelläkään kokemuksia Nokian 7250i:stä? Kannattaako ostaa? Onko sisäänrakennetusta kamerasta hyötyä ja saako sillä tarkkoja kuvia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu