er-6f vs. er-6n

Haluan faktoja ja tunnetiloja katetusta er-6f mallista. Suojaako katteet yhtään? Onko ajoasento identtinen n-version kanssa.

En oikein tykkää n-version ulkonäöstä.

Toisena vaihtoehtona mulla olisi suzuki sv650 n tai s. Onko kawa er6 samankaltainen?
21297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ihan selvä homma tottakai toi f malli sopii paremmin matka ajoon.emmätie onko mikään selvä ero ajettavuudes mut kai siin on ko jotkut ehdottomasti katetun version ostaa.

Äänestä

Katteet suojaa kyllä hyvin ja ajoasento on erinomainen verrattuna kyykkypyöriin. Hyvä ja mukava pyörä ajella!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


erot? kirjoitti:

Haluan faktoja ja tunnetiloja katetusta er-6f mallista. Suojaako katteet yhtään? Onko ajoasento identtinen n-version kanssa.

En oikein tykkää n-version ulkonäöstä.

Toisena vaihtoehtona mulla olisi suzuki sv650 n tai s. Onko kawa er6 samankaltainen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu