lääkäri lähenteli 1

swweet

tämä on esimmäinen novellini ja ei ole totta, otsikko täytyy olla vaan vetävä,ytimekäs...

Minä olen neitsyt, olin aina haaveillut millaista se voisi olla, olin katsonut monia eri videoitakin ja netistä eri sivut. Mutta kukaan poika ei ollut kiinnostunut minusta, tai sitten joku oli muttei tehnyt asialle mitään. Minä olin suudellut kyllä mutta en silleen oikeasti, omasta tahdosta kaikki ne suutelut oli tapahtunut koulussa pullon pyörityksessä.
Sitten minulle alkoi tulla selkä kipeäksi ja äiti vei minut lääkäriin, ja tietysti se oli mies lääkäri, ja hän tunnusteli ja katseli, minä häpeilin. Ei sillä etten olisi ruma n. 165 pitkä, blondi, 60 kiloa, hyvät rinnat A80. Mutta kun mies ei ollut koskettanut minua silleen ja tutkinut, terkka tietysti oli mutta hän oli nainen ja sama vakio. Ikävä kyllä lääkäri ei tiennyt mikä minulla oli ja pyysi tulemaan toisenkin kerran, vaikka perjantaina,tuossa kahdeksan aikoihin. Ja tietysti minä jouduin silloin kävelemään kun äiti meni ilta vuoroon ja isä oli töissä jossain rakennuksella myöhään.

Ilta oli viileä kun lähdin ihastelin kauniita syksyn värejä,minulla oli ollut kaveri kylässä ja me olimme katsoneet taas sellaista videota. Minua panetti, mutta voiko edes niin ajatella jos on neitsyt? Olin saanut orkkuja kun olin runkannut mutta aina yksin. Ja olin viime hetkällä häätänyt Miran meiltä pois kun olin muistanut ajan. Olin puoli tuntia myöhässä ja kun saavuin sairaalaan tajusin että minulla oli jalassa ne kamalat stringit,vaaleanpunaiset,punastuin ja ajattelin kääntyä mutta olin myöhässä ja istuin odottamaan. Aika kului ja huomasin olevani viimeinen potilas, eikä henkilökuntaakaan näkynyt,iho nousi kananlihalle kun rupesin ajattelemaan jos lääkäri olisi pervo? No ei torjuin ajatukseni ja katsoin kelloa. 21.15 rupesi ärsyttämään ja heitin suutuspäissäni naistenlehden hyllyyn.
Vihdoin lääkäri pyysi minut sisään ja pyyteli anteeksi kun oli myöhässä... sanoin ettei se minua haitannut( hirveesti) ajattelin. Kunnes tuli taas se tuskainen tilanne ja lääkäri alkoi tutkia, siinä seisoin farkut jalassa ja rintsikat päällä kun lääkäri...Roope alkoi tutkia. Hän kyseli olinko tippunut jostain tai jotain vaarallista tehnyt... en, en ollut... tai oliko joku lyönyt.. ei vastasin. Sitten lääkäri Roope sanoi että tutkitaan alaselkää... eli jouduin ottamaan housut pois. Pian lääkäri huomasi stringini ja ei sanonut mitään... olin aivan hiljaa kun makasin tutkimus pöydällä ja hän alkoi kokeilla ja painella. Yhtäkkiä hän alkoi hieroa ja ajattelin että hän kokeilee onko jotenkin selkä kipeä. Hän hieroi olkapäitäni ja suorastaan henkäisin tyytyväisyydestä,ihanaa, olin aina halunnut että joku hieroisi mutta näin...en ollut ikinä käynyt hierojalla ja olin aivan rentona ihanaa. Kunnes lääkäri Roope, siis pelkkä Roope lopetti. Hän avasi rintaliini ja rupesi riisuuntumaan itsekkin. Tiesin että nyt oli se hetki ja aloim kostumaan jo pelkästä kosketuksesta ja kun hän hieroi niin ihanasti. Roope siirtyi rintoihini ja oli aivan myyty,siis näin ihanaa,olin jäänyt paljosta paitsi...mutta kai nyt Roope minua opettasi.Hän laittoi minut makaamaan tutkimus pöydälle ja paperi vain kahisi kun liikuin. Roope silitteli ja nuoli ja sitten hän siirtyi reisiin se tuntui olevan minulle jo liikaa,aloin huohottamaan ja nännini kovettuivat... sitten Roope siirtyi sisäreidelleni ja nousi ylemmäs stringini olivat aivan märät ja tuntui kuin kuolisin. Pian Roope otti stringini pois ja kosketteli häpyhuuliani ja hän avasi jalkani ja siiryi nuolemaan,hän kirteli klitoriksen ympärillä olin jo laukeamis pisteessä ja lopulta Roope nuoli ja nuoli kunnolla klirotosiani. Huusin ja voiskin kunnolla ja luulin että kuolisin, lepäsin raukeena pöydällä ja Roope vain silitteli minua ja katseli. Hänen siniset silmät tuikkivat ihanasti ja ruskeat hiukset kiilsivät.

Seuraava osa miehille....


saa kommentoida,liittäkää nimimerkin loppuun
@suomi24.fi

8

13243

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • höppö

      "ei sillä etten olisi ruma"? olet siis ruma, sitähän tuo lause tarkoittaa...

    • ...ruma

      Otsikossa kyllä onnistuit, mutta itse tekstissä ET. En mä jaksanu edes lukee loppuun.
      "Ei sillä etten olisi ruma"...hehhheh

    • 85DD

      että kerrot sulla olevan hyvät rinnat ... A80???
      A-kuppi (rinnat siis rusinat) ja rinnan ympäryys 80cm ... ja painoo vain 60 kg
      Hei, pientä tarkkuutta!!!

      • ****

        Kyllä ihmisellä ken painaa 60kg voi olla 80a,ja hänen mielestään rinnnat ovat kauniit,kauneushan on katsojan silmissä.Itsellänikin aikoinaan kun painon n. 60kg ja pituutta 170cm oli rintsikat 80a ja sit b nykysin 80d,ihminen kuka on raskas rakenteinen luustostaan ja vaikka painoa ei ole paljoa on helposti toi 80 alamitta rintsikoissa,Olin itse sillin lääkäreiden mielestä alipainoinen koska kaikki luut paisto läoi,joten jatka vaan rohkeasti kirjottamista,sulla 85dd ei taida olla mitään hajua eri ihmistyypeitä ja niiden ruumiin rakenteesta.Hei haloo rintojen koko on kaikille arka asia,ei niitä tarvii arvostella!!!itselläs on varmaan helvetin isot ja painavat varmaan selkääkin jonkun verran,ovat arempia liikunnalle jne...A-kuppi ei todellakaan ole mikään rusina,osa miehistä sitä paitsi tykkää ns"pienistä terhakoista rinnoista,mieluumin kuin isoista riippuvista"


      • 85DD
        **** kirjoitti:

        Kyllä ihmisellä ken painaa 60kg voi olla 80a,ja hänen mielestään rinnnat ovat kauniit,kauneushan on katsojan silmissä.Itsellänikin aikoinaan kun painon n. 60kg ja pituutta 170cm oli rintsikat 80a ja sit b nykysin 80d,ihminen kuka on raskas rakenteinen luustostaan ja vaikka painoa ei ole paljoa on helposti toi 80 alamitta rintsikoissa,Olin itse sillin lääkäreiden mielestä alipainoinen koska kaikki luut paisto läoi,joten jatka vaan rohkeasti kirjottamista,sulla 85dd ei taida olla mitään hajua eri ihmistyypeitä ja niiden ruumiin rakenteesta.Hei haloo rintojen koko on kaikille arka asia,ei niitä tarvii arvostella!!!itselläs on varmaan helvetin isot ja painavat varmaan selkääkin jonkun verran,ovat arempia liikunnalle jne...A-kuppi ei todellakaan ole mikään rusina,osa miehistä sitä paitsi tykkää ns"pienistä terhakoista rinnoista,mieluumin kuin isoista riippuvista"

        Sulla on sitten rinnat kasvaneet A-kupista D-kuppiin, mutta rinnanympäryys ei ole muuttunut ... mahtoko kasvaa kenties yhdessä yössä???


      • tyttö
        85DD kirjoitti:

        Sulla on sitten rinnat kasvaneet A-kupista D-kuppiin, mutta rinnanympäryys ei ole muuttunut ... mahtoko kasvaa kenties yhdessä yössä???

        mulla oli myös 15-kesäsenä rinnat a-kuppia, ny ovat c, eikä rinnanympärys ole siitä 75 muuttunut ollenkaan.. ja ei. Ne eivät humpsahtaneet kasvaa yhdessä yössä, vaan tässä vuosien kuluessa..


      • mirka

        Mulla on ainakin rintsikat kokoa A70 mut eipä oo jätkäkaverit valittanu eikä jää rinnat huomiotta baarissakaan vaikka en mitään huoran vaatteita käytä.


      • Sama
        tyttö kirjoitti:

        mulla oli myös 15-kesäsenä rinnat a-kuppia, ny ovat c, eikä rinnanympärys ole siitä 75 muuttunut ollenkaan.. ja ei. Ne eivät humpsahtaneet kasvaa yhdessä yössä, vaan tässä vuosien kuluessa..

        Muutaman vuoden aikana kasvoi a-kupista d-kuppiin, rinnan ympärys ollut koko ajan sama 85 ja paino on n.65 kiloa, pituus n.165.
        Eikä tässä mitään friikkejä olla.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      119
      3949
    2. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      71
      3291
    3. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      26
      2734
    4. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      84
      2468
    5. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      20
      2430
    6. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      39
      2409
    7. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      6
      2367
    8. En tiedä ymmärrätkö

      Kuinka paljon merkitset mulle. Näet minut minuna etkä silti käännä selkääsi. Tökit jatkuvasti kepillä jäätä ja menit ehk
      Ikävä
      10
      2271
    9. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

      Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
      Yrittäjyys
      27
      2226
    10. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      28
      2171
    Aihe