Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ei heru

Tai sitten heruu...


Oli kaunis syyskuinen päivä pari viikkoa sitten. Olin luvannut tyttökaverilleni Paulalle, että lähtisimme baariin illaksi. Meikkasin, laitoin vaaleat pitkät hiukseni kiinni, mustien pitsisten push-up liivien ja stringien päälle mustat nahkahousut ja mustan avokauluksisen kireän paidan, korkeat kengät ja nahkatakki. Peilistä katsottuna olin tyylikäs, seksikäs ja kaunis näky. Olisi ihme ellen saisi miestä...

Menimme kaverini kanssa paikalliseen Free Timeen n. klo 23.00. Paulalla oli yllä valkoiset kireät housut ja valkoinen paitapusero, jonka alta näkyi seksikkäästi valkoiset push-up liivit, joissa oli pienet kiinteät rinnat. Hänen tummat olkapäille ulottuvat hiukset oli jätetty auki.

Menimme baaritiskille suoraan ja saimme siinä jo monia ehdotuksia ja suosion osoituksia. Oli varmaa etten lähtisi sinä iltana yksin baarista asunnolleni. Tilasimme siiderit, menimme nurkkapöytään istumaan ja juomaan niitä.

Olimme juoneet siiderit minua tultiin pyytämään tanssimaan. Tulija oli vaalea sinisilmäinen n. 180cm pitkä, hyvän näköinen parikymppinen mies. Suostuin. Tanssimme suht hitaan kiihkeän tanssin ja tunsin miehen kovan kyrvän reittäni vasten. Mies olisi halunnut suudella minua, muuten antanut.

Tanssi loppui, menimme pöydän ääreen takaisin. Paula näytti tympääntyneeltä ja joi toista siideriään. Kiitin miestä tanssista. Otin hänen jalkovälistään kiinni puristin hellästi ja annoin poskelle hellän suudelman. Mies lähti, onneksi.

Paula joi siideriään. Pyysin lähen juovan sen nopeasti, että pääsisin hänen kanssaan tanssimaan.

Kun menimme tanssi lattialle siellä soi nopea kiihkeä tanssi. Tunsin jalkovälissäni kosteutta, mutten antanut sen häiritä. Tanssimme pari kiihottavaa tanssi yhdessä koskematta toisiimme. Taakseni tuli se samainen vaalea mies ja otti lantiostani kiinni. Pyöritin pientä siroa takamustani miehen kovaa kyrpää vasten ja tunsin koko ajan miten pikku pilluni kostui lisää. Vaikka mies oli komea ja seksikäs tiesin, että haluaisin jotain muuta.

Menimme pöytään istumaan. Annoin miehen jäädä seuraksemme. Istuin Paulan kanssa vastakkain mies vieressäni. Hivelin toisella kädellä koko ajan miehen reittä ja kovaa kyrpää. Istuimme ja juttelimme mies esittäytyi Mikaksi. Hän oli mukava ja haluava.

Lähdimme joskus klo 01.30-02.00 välillä. Samalla taksilla kaikki kolme minun asunnolleni. Mika oli kohtelias nuori mies ja maksoi taksin. Pilluni oli siinä vaiheessa kastellut pikku pöksyni kokonaan ja jos minulla olisi ollut muunlaiset housut jalassa pilluni olisi kastellut nekin. Nahka oli siinä määrin hyvä materiaali.

Menimme asunnolleni sisään. Mika ei siinä vaiheessa tiennyt mitä seuraisi. Heitin takkini naulakkoon ja kengät pois. Ja samassa otin Paulan lantiosta kiinni ja aloin suudella hänen kaulaansa. Paula ei ollut moksiskaan, mutta Mika katsoi vähän oudosti. Paula kääntyi minuun päin, suuteli suulle ja sanoi "Meidän Laura pikku pillu totahan rauhallisemmin, ni ei meidän vieras järkyty". Katsoin Mikaan näin hänen silmissään pelkkää kiihotusta. Menin hänen luokseen, kuiskasin hänelle "Saat naida tänään kahta naista yhden sijasta" ja suutelin häntä suulle.

Menimme eteisestä suoraan makuuhuoneeseeni. Riisuimme Paulan kanssa toisiamme suudellen. Mika katsoi vierestä ja riisui itseään. Meillä ei ollut Paulan kanssa enää muuta päällä kuin rintaliivit ja stringit. Valkoiset ja mustat. Mikalla oli boxerit jalassa joista tuli esiin kova kyrpä. Pyysin Mikaa menemään sängylle selälleen ja toteli.

Otin hänen boxereistaan kiinni ja vedin ne alas. Silmieni edessä oli n. 25cm kyrpä, jonka otin käteeni ja samassa suuhuni nuolin ja imin sitä. Paula katsoi makuuhuoneessani olevalta nojatuolilta, kun imin Mikan kyrpää. Paula näytti leikkivän omalla posliini pillullaan. Mika houhotti minulle, että " Lopeta tai laukean". Lopetin suutelin hänen sulle ja pyysin hänen menevän katsojan paikalle. Menin itse sängylle selälleni Paula tuli päälleni suuteli suulle, kaulalle, aukaisi rintaliivini, suuteli rintojani, vatsaani, veti stringini pois ja suuteli pientä karvatupsuani ja ajeltua pientä pilluani. Alkoi imemään klitoristani ja työntämään paria sormeaan märkään pilluuni. Näin sivu silmällä, miten Mika istui nojatuolissa ja runkkasi kyrpäänsä ja katseli meitä. Paula nai minut sormillaan ja kielellään orgasmiin. Paula tuli viereeni makaamaan ja pyysi Mikaa nuolemaan. Mika nuoli Paulan posliini pillua. Katselin sitä ja kiihotuin uudestaan. Mika touhusi Paulan märän pillun kimpussa, aukaisin Paulan rintaliivit ja aloin imemään hänen rintojaan. Paula ei kauaan enää kestänyt vaan sai orgasmin.

Menin uudelleen makaamaan Paulan viereen ja pyysin Mikan päälleni, että hän työntäisi kyrpänsä sisääni. Pikku pilluni oli todella kireä ja Mika tunsi sen kyrpänsä ympärillä, kun hän oli saanut sen sisääni hän oli hetken ihan paikallaan ja sanoi että "jos alan nyt heti naimaan sua niin kyrpäni laukeaa heti. On pakko vähän totutella en tälläista kireetä pientä pillua". Mika alkoi pikku hiljaa liikuttamaan itseään sisässäni. Paula oli toipunut orgasmistaan ja katsoi ensin hetken meitä ja tuli Mikan taakse ja alkoi nuolemaan hänen kiveksiään ja kyrvän vartta. Ja välillä hän onnistui nuolemaan klitoristani. Mika ei kestänyt enää siinä vaiheessa kauaan ja laukesi sisääni. Ja otti kyrpänsä pois sisästäni. Paula nuoli kyrvän puhtaaksi minun ja Mikan nesteista ja tuli sitten pilluni ääreen nuolemaan sen puhtaaksi ja kun hän siinä sitä nuoli sain toisen orgasmini.

Makasimme sängyssäni kaikki kolme vierekkäin. Mika keskellä. Olin ehkä halunnut suihkuun, kuten varmasti Mika ja Paulakin muttemme jaksaneet mennä. Nukahdimme siihen.

Menimme päivällä herättyämme suihkuun kolmisin, mutta se on toinen tarina.

----------------------------------------------
Haluasin kommetteja tästä novellista. Mitä olitte mieltä? Haluatteko te jatkoa?
95760
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Näköjään herui...

Jatkoa kiitos.
Ei kai Paula jäänyt ilman miestä sisäänsä.
Eiköhän Mika antanut Paulankin tuntea pitkän
nahkanuijansa.

Saat toki kirjoittaa lisää tuollaisia tarinoita !

Äänestä

Onko Teillä naisilla aina mittanauha mukana, kun miehen iskette ravintolasta?

Otin hänen boxereistaan kiinni ja vedin ne alas. Silmieni edessä oli n. 25 cm kyrpä, jonka otin käteeni ja samassa suuhuni nuolin ja imin sitä.

Äänestä
  • Johan tosta tyylistäkin näkee, kumpaa sukupuolta kirjoittaja edustaa...

    Äänestä

  • Dillis kirjoitti:

    Johan tosta tyylistäkin näkee, kumpaa sukupuolta kirjoittaja edustaa...

    ai miten niin näkee kumpaa sukupuolta kirjoittaja edustaa?! no kumpaaa minä sitten edustan!!??!

    Äänestä

Siis sinä makasit selälläsi, mies oli päälläsi ja kaverisi nuoli hänen kiveksiään ja sinun klitoristasi. On kaverillasi melkoinen kieli....

Mutta muuten ihan peruskamaa - nahkahousuista tosin on aina annettava erikoisplussa;)

Äänestä

onko tämä tarina kokonaan fantasiaa vai onko siinä osa tottakin ????
kirjoita ihmeessä lisää !!!!!!!!!!!!
ja jos tulee negatiivista palautetta pidä niitä vaan tiukkapipojen aikaan saannoksina !!!!!!
toivottavasti tälläisissä tilaanteissa ei tuu raskaaksi...ku ei oo itään ehkäisyä *hymy*

Äänestä

kiitos palautteesta!!

tää oli ensimmäinen tälläinen novelli mitä olen koskaan kirjoittanut..

olen tyttö. pieni tuhma tyttö... oops.. =)

tuskinpa naisilla on mittaa mukana.. mut ainahan ne pystyy arvioimaan jos haluaa...

eikä tarvitse olla pitkä kieli, kun nuolee niitä eriaikaan. ajatelkaa sillain... sillain...

tää on fantasiaa n. 60%.. tässä on kaksi ihmistä todellisia. ja he ovat olemassa. nimet on muutettu. ja vaikka olisi oikeilla nimillä ei tästä pystyisi sanomaan mitään, koska tälläistä ei ole tapahtunut.. sanotaan esim. näin että noi kaikki vaatteet mitä olen toilla kahdella likalla kuvannut lyötyy omasta vaatekaapistani.

ja nahkaan on kiva pukeutua. tänään viimeksi oli koulussa minulla nahkahousut jalassa.. tosin hiostaa vähän mutta ei sen väliä..

Äänestä
  • jatkoa en voi luvata varmaks ehkä sitä joskus on luvassa! pitää vaan saada oikeanlainen inspiraatio. ehkä sitä jakoa "syntyy" samanlailla kuin tuo ensimmäinenkin.. kuuntelemalla 3 tuntia Jonnan EI HERU.. Se on aika hirvee kappale. mut ei sen väliä..

    Äänestä

  • Mieluusti näkisin sinut nahkahousuissasi - ehdottomasti eroottisin vaatekappale koko maailmassa. Tiedätkös, mikä on mielestäni epäeroottisinta? Stringit. Aivan kamalaa!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pupu-tyttö 2002 kirjoitti:

Tai sitten heruu...


Oli kaunis syyskuinen päivä pari viikkoa sitten. Olin luvannut tyttökaverilleni Paulalle, että lähtisimme baariin illaksi. Meikkasin, laitoin vaaleat pitkät hiukseni kiinni, mustien pitsisten push-up liivien ja stringien päälle mustat nahkahousut ja mustan avokauluksisen kireän paidan, korkeat kengät ja nahkatakki. Peilistä katsottuna olin tyylikäs, seksikäs ja kaunis näky. Olisi ihme ellen saisi miestä...

Menimme kaverini kanssa paikalliseen Free Timeen n. klo 23.00. Paulalla oli yllä valkoiset kireät housut ja valkoinen paitapusero, jonka alta näkyi seksikkäästi valkoiset push-up liivit, joissa oli pienet kiinteät rinnat. Hänen tummat olkapäille ulottuvat hiukset oli jätetty auki.

Menimme baaritiskille suoraan ja saimme siinä jo monia ehdotuksia ja suosion osoituksia. Oli varmaa etten lähtisi sinä iltana yksin baarista asunnolleni. Tilasimme siiderit, menimme nurkkapöytään istumaan ja juomaan niitä.

Olimme juoneet siiderit minua tultiin pyytämään tanssimaan. Tulija oli vaalea sinisilmäinen n. 180cm pitkä, hyvän näköinen parikymppinen mies. Suostuin. Tanssimme suht hitaan kiihkeän tanssin ja tunsin miehen kovan kyrvän reittäni vasten. Mies olisi halunnut suudella minua, muuten antanut.

Tanssi loppui, menimme pöydän ääreen takaisin. Paula näytti tympääntyneeltä ja joi toista siideriään. Kiitin miestä tanssista. Otin hänen jalkovälistään kiinni puristin hellästi ja annoin poskelle hellän suudelman. Mies lähti, onneksi.

Paula joi siideriään. Pyysin lähen juovan sen nopeasti, että pääsisin hänen kanssaan tanssimaan.

Kun menimme tanssi lattialle siellä soi nopea kiihkeä tanssi. Tunsin jalkovälissäni kosteutta, mutten antanut sen häiritä. Tanssimme pari kiihottavaa tanssi yhdessä koskematta toisiimme. Taakseni tuli se samainen vaalea mies ja otti lantiostani kiinni. Pyöritin pientä siroa takamustani miehen kovaa kyrpää vasten ja tunsin koko ajan miten pikku pilluni kostui lisää. Vaikka mies oli komea ja seksikäs tiesin, että haluaisin jotain muuta.

Menimme pöytään istumaan. Annoin miehen jäädä seuraksemme. Istuin Paulan kanssa vastakkain mies vieressäni. Hivelin toisella kädellä koko ajan miehen reittä ja kovaa kyrpää. Istuimme ja juttelimme mies esittäytyi Mikaksi. Hän oli mukava ja haluava.

Lähdimme joskus klo 01.30-02.00 välillä. Samalla taksilla kaikki kolme minun asunnolleni. Mika oli kohtelias nuori mies ja maksoi taksin. Pilluni oli siinä vaiheessa kastellut pikku pöksyni kokonaan ja jos minulla olisi ollut muunlaiset housut jalassa pilluni olisi kastellut nekin. Nahka oli siinä määrin hyvä materiaali.

Menimme asunnolleni sisään. Mika ei siinä vaiheessa tiennyt mitä seuraisi. Heitin takkini naulakkoon ja kengät pois. Ja samassa otin Paulan lantiosta kiinni ja aloin suudella hänen kaulaansa. Paula ei ollut moksiskaan, mutta Mika katsoi vähän oudosti. Paula kääntyi minuun päin, suuteli suulle ja sanoi "Meidän Laura pikku pillu totahan rauhallisemmin, ni ei meidän vieras järkyty". Katsoin Mikaan näin hänen silmissään pelkkää kiihotusta. Menin hänen luokseen, kuiskasin hänelle "Saat naida tänään kahta naista yhden sijasta" ja suutelin häntä suulle.

Menimme eteisestä suoraan makuuhuoneeseeni. Riisuimme Paulan kanssa toisiamme suudellen. Mika katsoi vierestä ja riisui itseään. Meillä ei ollut Paulan kanssa enää muuta päällä kuin rintaliivit ja stringit. Valkoiset ja mustat. Mikalla oli boxerit jalassa joista tuli esiin kova kyrpä. Pyysin Mikaa menemään sängylle selälleen ja toteli.

Otin hänen boxereistaan kiinni ja vedin ne alas. Silmieni edessä oli n. 25cm kyrpä, jonka otin käteeni ja samassa suuhuni nuolin ja imin sitä. Paula katsoi makuuhuoneessani olevalta nojatuolilta, kun imin Mikan kyrpää. Paula näytti leikkivän omalla posliini pillullaan. Mika houhotti minulle, että " Lopeta tai laukean". Lopetin suutelin hänen sulle ja pyysin hänen menevän katsojan paikalle. Menin itse sängylle selälleni Paula tuli päälleni suuteli suulle, kaulalle, aukaisi rintaliivini, suuteli rintojani, vatsaani, veti stringini pois ja suuteli pientä karvatupsuani ja ajeltua pientä pilluani. Alkoi imemään klitoristani ja työntämään paria sormeaan märkään pilluuni. Näin sivu silmällä, miten Mika istui nojatuolissa ja runkkasi kyrpäänsä ja katseli meitä. Paula nai minut sormillaan ja kielellään orgasmiin. Paula tuli viereeni makaamaan ja pyysi Mikaa nuolemaan. Mika nuoli Paulan posliini pillua. Katselin sitä ja kiihotuin uudestaan. Mika touhusi Paulan märän pillun kimpussa, aukaisin Paulan rintaliivit ja aloin imemään hänen rintojaan. Paula ei kauaan enää kestänyt vaan sai orgasmin.

Menin uudelleen makaamaan Paulan viereen ja pyysin Mikan päälleni, että hän työntäisi kyrpänsä sisääni. Pikku pilluni oli todella kireä ja Mika tunsi sen kyrpänsä ympärillä, kun hän oli saanut sen sisääni hän oli hetken ihan paikallaan ja sanoi että "jos alan nyt heti naimaan sua niin kyrpäni laukeaa heti. On pakko vähän totutella en tälläista kireetä pientä pillua". Mika alkoi pikku hiljaa liikuttamaan itseään sisässäni. Paula oli toipunut orgasmistaan ja katsoi ensin hetken meitä ja tuli Mikan taakse ja alkoi nuolemaan hänen kiveksiään ja kyrvän vartta. Ja välillä hän onnistui nuolemaan klitoristani. Mika ei kestänyt enää siinä vaiheessa kauaan ja laukesi sisääni. Ja otti kyrpänsä pois sisästäni. Paula nuoli kyrvän puhtaaksi minun ja Mikan nesteista ja tuli sitten pilluni ääreen nuolemaan sen puhtaaksi ja kun hän siinä sitä nuoli sain toisen orgasmini.

Makasimme sängyssäni kaikki kolme vierekkäin. Mika keskellä. Olin ehkä halunnut suihkuun, kuten varmasti Mika ja Paulakin muttemme jaksaneet mennä. Nukahdimme siihen.

Menimme päivällä herättyämme suihkuun kolmisin, mutta se on toinen tarina.

----------------------------------------------
Haluasin kommetteja tästä novellista. Mitä olitte mieltä? Haluatteko te jatkoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu