Taas tämä sonta paska alkaa!!! En ole ikinä katsonut enkä aijo katsoa! Taas uutisissa alkaa pyörimään turhat julkkikset kun eemeli nussi sittä ja pirkko teki itsetyydytykset! Saatanan perkelen!
http://www.iltalehti.fi/viihde/200807187968230_vi.shtml
http://www.iltalehti.fi/viihde/200807187968230_vi.shtml
Vastaukset 5
Vanhimmat
elämäsi on varmasti hyvin ankeaa, ainakin luulisi noin ankealla ihmisellä olevan.
saatana antaa tulla sit big broterii mutta saatana ku sitä saa sit lukee kaikikalta..luulis muutaki puhuttavaa olevan
"..luulis muutaki puhuttavaa olevan"
No niinhän luulisi, mutta eipä näkynyt sinullakaan olevan sitä muuta puhuttavaa/kirjoitettavaa.
Ne, jotka eivät ihan oikeasti perusta koko bb:stä tai eivät sitä halua seurata, päivystävät jollain ihan muulla keskustelupalstalla kuin täällä "yleistä big brotherista" -keskustelussa (varsinkin, kun koko ohjelma ei vielä ole edes alkanut).
Tervetuloa meidän bb:stä kiinnostuneiden joukkoon!!! Tapaamme varmasti vielä monta kertaa syksyn mittaan.
ps. Muista käydä täällä päivittäin kertomassa mielipiteesi ohjelmasta...mielellään useammankin kerran.
Eikö elämä ole ainakin silloin ankeaa, kun muiden elämää pitää seurata televisiosta? Itselläni on ainakin oma elämä eikä tarvitse muiden "elämää" seurata.
taas nauttia tv:n ääressä. Paljon mukavampi seurata talon elämää, kun jotain olympialaisia. YÄK!