Kysymys! (siitä uudest päivityksest)

Eli mitä siel lumbes olevas talon kellaris tehää? Siis siinä talos mikä on kaupan oikealla puolel ni siel kellaris? Juttelin sille ritarille näin videon, entä sit? onko se vaa joku turha?
4261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

(otsikko

Äänestä
  • mihi alkutehtävii? niihi lumbe-draynor tehtävii vai?

    Äänestä

  • OJ The runehullu kirjoitti:

    mihi alkutehtävii? niihi lumbe-draynor tehtävii vai?

    Se kuuluu uuteen, päivittyneeseen Tutorialiin.

    Äänestä

  • -.- kirjoitti:

    Se kuuluu uuteen, päivittyneeseen Tutorialiin.

    otsikko

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


OJ The runehullu kirjoitti:

Eli mitä siel lumbes olevas talon kellaris tehää? Siis siinä talos mikä on kaupan oikealla puolel ni siel kellaris? Juttelin sille ritarille näin videon, entä sit? onko se vaa joku turha?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu