Terve,
ollaan poikaystävän kanssa lähdössä viideksi yöksi Amsterdamiin kuun lopulla. Varasimme lennon ja hotelli-paketin travellinkiltä.
Hotellimme nimi on Falcon plaza hotel. Kellään kokemusta tästä hotellista? Ainiin ja kertokaas millä kulkuneuvolla pääsisi helpoiten lentokentältä hotellille.
Thanks!
Amsterdam
Hihhuli
1
1125
Vastaukset 1
Amsterdamin lentokentältä pääsee suoraan junilla terminaalista damin keskustaan. Opasteteen ovat hyvät kentällä ja lipun osto on helppoa automaatista.
Dam on pieni kaupunki jossa voi helposti kulkea ratikalla tai kävellen.
Hotellista ei ole minulla tietoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1971859
Ei enää ulkoteltta ruokaa.
Se oli sitten viimmeinen kerta kun tuonne teltalle menen.Laatu heikkenee joka vuosi ja annokset pienenee.Ei enää kiitos,481036- 81936
En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen
Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää56821Jos sussa toisessa on yhtään miestä
Ja kadut tekemisiäsi niin menet poliisin puheille, paljastat kaiken oman osuutesi ja kerrot mitä kaikkea se toinen on te99748- 64719
Mitä eroavaisuuksia sinulla on
kaivattusi kanssa? Esim. luonteessa. Haittaavatko erot vai ovatko vain rikkaus?73657- 88610
- 22585
Olet niin tärkeä
Et edes tiedä sitä, tai ehkä tunnet sen… Sinussa on jotakin pysyvää, tuttua, turvallista, kodikasta.19581