Terve,
ollaan poikaystävän kanssa lähdössä viideksi yöksi Amsterdamiin kuun lopulla. Varasimme lennon ja hotelli-paketin travellinkiltä.
Hotellimme nimi on Falcon plaza hotel. Kellään kokemusta tästä hotellista? Ainiin ja kertokaas millä kulkuneuvolla pääsisi helpoiten lentokentältä hotellille.
Thanks!
Amsterdam
Hihhuli
1
1125
Vastaukset 1
Amsterdamin lentokentältä pääsee suoraan junilla terminaalista damin keskustaan. Opasteteen ovat hyvät kentällä ja lipun osto on helppoa automaatista.
Dam on pieni kaupunki jossa voi helposti kulkea ratikalla tai kävellen.
Hotellista ei ole minulla tietoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1611536Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1381208Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216879- 66805
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus63717- 52700
- 46695
- 76586
- 52582
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt187578