Xbox360:n GTA4 tarjoillaan pelaajille HD-resoluutiolla. Jos PS3 on sellainen supertietokone ja tehomylly, jollaiseksi sitä on mainostettu, miksi PS3:n GTA4:ssä joudutaan tyytymään Xbox360 -versiota selvästi heikompaan 600p -resoluutioon?
Voisiko joku ystävällisesti selittää?
Voisiko joku ystävällisesti selittää?
Vastaukset 11
Vanhimmat
vai oletko laiska boxi-pasi, joka ei sulata PS3:n paremmuutta? Täällä asia on loppuunkäsitelty jo monesti, molempien konsoleiden omistajat tietävät että PS3-versio valittiin paremmaksi näistä kahdesta. Hyvää kesän jatkoa.
eikö ne näytä ihan samalta?
eli ihan sama vaikka resoluutio olis 56436346X85803495803495ipp
Turhaan yrität vakuutella jonkun naurettavan 600p-resoluution olevan aitoa HD-kuvaa parempi. Mahdatko itsekään käsittää kuinka naurettava olet tuollaista väittäessäsi?
...ja sitäpaitsi, kyllä vuoden tähän mennessä suurin ja tärkein pelijulkaisu on edelleen hyvin ajankohtainen.
Minkäs sille voi jos pleikalla 600p näyttää paremmalta ku boxin "aito HD-kuva"
Metal Gear Solid, joten ime äitiäs ja tukehdu poika pullaas.
GTA4 rökitti MGS4:n todella näyttävästi niin myyntiluvuissa kuin peliarvosteluissakin. Eihän papparaisen seikkailut myynyt kuin vaivaiset pari miljoonaa... todella surkeaa...
Joko olet oikeasti noin tymä, tai sitten vasta teini-ikäinen, sillä ketä helvettiä se kiinnostaa miten joku MUU tekee rahaa? Kaikenlaista pentua ja keskenkasvuista tuurijuoppoäidin äpärää täälläkin kirjoittelee. Juoko mami pikkupojan kaikki rahat? Se on voi voi, älä täällä surkuttele halpaa konsoliasi, jolla ei tee MITÄÄN, verrattuna PS3:een. Naurettava kapistus.
Ja vielä tuohon kommenttiisi " GTA4 rökitti MGS4:n todella näyttävästi niin myyntiluvuissa kuin peliarvosteluissakin."
TOTTA, PS3:N GTA IV ON VALITTU X360:Ä HUOMATTAVASTI ---PAREMMAKSI---, JOTEN TAA-TAA, MENE LEIKKIMÄÄN LELULAATIKOLLASI, TAI PYYDÄ.
TYHJÄT PULLOT, JOTKA SITTEN KIIKUTAT LÄHIMPÄÄN K-KAUPPAAN. KENTIES SITTEN JOSKUS KUN OLET AIKUINEN (EPÄTODENNÄKÖISTÄ), SAAT HOMMATTUA KÄYTETYN PS3:N, KUN MUUT JO PELAAVAT SEURAAVAN SUKUPOLVEN KONSOLEILLA - OLI NIIN TAI NÄIN, YKSIN OLET ROMUSI KANSSA.
Haluaisin kuulla että mitä boxilla "ei tee ps3:n verrattuna". Paskan ostit etkä osaa perustella mitään! Kun faktoja luet niin itku pääsee suustasi! Ja jos vastaat niin vastaa että MITÄ BOXILLA EI TEE PASKAPYSÄKKI 3:N VERRATTUNA?
Idiootti hhhehheheeee
..piirtämään hd-tasoon :(
On kaunis myyntivaltti myydä tasoa jota et varmasti pääse kodissasi mittaamaan, heh heh.
HD-tvssä näkyminen ei tarkoita että HD-taso toteutuu.
mahtaa olla upea tunne kun saa tyytyä johonkin naurettavan samean rosoiseen 600p -resoluutioon tietoisena siitä, että paremman konsolivalinnan tehneet pelaavat samaa peliä HD-resoluutiolla.
Eihän siinä mikään auta, kun PS3:n tehot eivät tuon parempaan riittäneet :D :D
superkone... hahahahaa!