Lastensängyt

e-kaarina

alle 2 v, turvalaita täytyy olla, ehdotuksia hyvässä/edullisessä nettikaupassa? etukäteen kiitos

4

2088

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • positiivinen yllätys!

      Me ostettiin juuri 1v 10kk ikäiselle tytöllemme juniori sänky. Tilasin sen hiukan epäröiden ON24 sisustustavaratalosta mutta yllätys oli positiivinen! Sänky oli täyttä puuta, hyväkuntoinen ja mies tuumasi että näppärä oli kasatakin ja kivannäköinenkin! Vertailin hintoja kauan ja mielestäni oli ihan kohtuuhintainenkin, varsinkin kun vertaa askon ja iskun hintoihin.
      Aion kyllä tulevaisuudessakin tilata tuolta, tykättiin niin kovasti!

      • kaarelia

        Moi !
        siellä 0n24.fi on monta lasten sänkyä, kerro mikä nimistä te ostitte? juniori sänkyä-sen nimistä ei löydy. kiitos


      • kitty-merkkinen
        kaarelia kirjoitti:

        Moi !
        siellä 0n24.fi on monta lasten sänkyä, kerro mikä nimistä te ostitte? juniori sänkyä-sen nimistä ei löydy. kiitos

        Ostettiin se sänkysarja Kitty tp-11364. Mukaan tulee kaikki, eli sänky turvalaidalla, lelu/vuodevaatelaatikko ja patja. Hinta 248€ ja liittymällä kanta-asiakkaaksi saat heti 10 euron alennuksen. Kotiinkuljetus oli muistaakseni 25 euroa eli hinnaksi tuli 263€. Tuli noin viikossa meille. Suht helppo oli kasata kun mukana oli selkeät ohjeet.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      51
      2284
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      27
      1204
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      85
      1042
    4. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      55
      962
    5. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      924
    6. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      893
    7. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      128
      888
    8. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      803
    9. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      793
    10. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      769
    Aihe