Nokia 3210 onkelma

Missähän mahtaisi olla vika kun kännykkä ei suostu lataamaan?
4346
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

huono kontakti liitännöissä, laturi tai akku rikki?!

Äänestä
  • Enpä usko, sillä laturi ja akku toimivat kyllä muissa puhelimissa. Olen myös purkanut ja putsannut puhelimen, eli ei pitäisi olla kontakteissa vikaa. Olisikohan netissä muuten sivustoja missä olisi asiaa kännyköiden vioista ja niiden korjaamisesta?

    Äänestä

  • Meikku kirjoitti:

    Enpä usko, sillä laturi ja akku toimivat kyllä muissa puhelimissa. Olen myös purkanut ja putsannut puhelimen, eli ei pitäisi olla kontakteissa vikaa. Olisikohan netissä muuten sivustoja missä olisi asiaa kännyköiden vioista ja niiden korjaamisesta?

    olla sit joku osa rikki tai ohjelmistossa häikkää. Osoitteessa http://www.jm-designs.net on keskustelufoorumi, jossa on jotain juttua puhelimista.

    Äänestä

  • janza kirjoitti:

    olla sit joku osa rikki tai ohjelmistossa häikkää. Osoitteessa http://www.jm-designs.net on keskustelufoorumi, jossa on jotain juttua puhelimista.

    jospa sulla on vääränlainen laturi käytössä? esim. 3310 laturilla ei voi ladata 5100 nokialaista vaikka liitin on samanlainen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


meikku kirjoitti:

Missähän mahtaisi olla vika kun kännykkä ei suostu lataamaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu