kaverin kanssa vessassa käynti

tyttö...

käytiin kaverin kanssa eilen yhessä kaupassa vessassa ku kusetti älyttömästi niin huomasinpa vaan ku menin viereiseen koppiin siel vessas ja kun avasin housuja että jännitin sitä käymistä ihan kauheesti. puhuttiin siis kaikkee samalla jne. mut kaveri kyl pissi ihan normaalisti mut mua jotenki jännitti :D

kun istuin pöntölle niin kyl sieltä lopuks tuli sit aika normaalisti mut jotenki vaan pelotti se käyminen.

mut jotenkin mua vaan jännittää vessassa kusella käynti kaverin kanssa, mut miten siitä vois päästä eroo :D?

8

4207

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jokunenene

      Olitteko samassa kopissa? Jos ette niin mitä ihmeellistä sinä oli? jos olitte niin älä mene uudelleen jos kerta jännittää nii paljon?

      kuinka vanha olet?

    • ouihjoihouh

      Elämäsi vaikuttaa olevan hyvin vaikeaa

    • gregreger

      Eihän sitä ole pakko kaverin kanssa käydä vessassa, jos jännittää? :D

    • joku vaaan 14

      Minulla itellä nolottaa käydä koulun vessassa, ainaki kavereitten kanssa. Ei me olla samassa hytissä mutta nolottaa, että jos pissa ei tuukkaa normaalisti :D

    • dddina_

      siitä pääsee eroon miettimällä että viereisessä kopissa onkin vain joku ei tuttu henkilö. ja jos juttelette samalla ,niin silloin kuuluu vähämmän kun pissaat.

      ei siinä mitään ihmeellistä pitäisi olla. jos uskallat mennä uimahallissa suihkuun alasti ,vaikka siellä onkin muitakin naisia alasti, niin eipä siinä vessassa käymisessäkään mitään ongelmaa pitäisi olla.

      ei kukaan kommentoi sitä että miten pissaat ym. se on ihan normaali asia.

      • tyttö...

        juttelu siis auttaa siihen tai näin? tai et kannattaa jutella kaikkee samalla ku pissaa jne.?


      • dddina_
        tyttö... kirjoitti:

        juttelu siis auttaa siihen tai näin? tai et kannattaa jutella kaikkee samalla ku pissaa jne.?

        no ainakin ei kuulu niin hyvin paljon pissaat ym. toki voi olla että toinen ei halua puhua, mutta auttaa jos ajattelee että olet tullut vessaan yksin ja siellä saattaa olla vain jotain satunnaisia ihmisiä vessassa. sellaisia joita et tunne. : )


    • Anonyymi

      Minä käyn kusella kavereiden kanssa, samalla katson millaiset Munat miehelle on miehen kusi kertoo millainen mies on jos kusi lentää komeasti mies on kova työmies mutta jos kusi lirisee kengille mies on täysi vätys

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      95
      1503
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      54
      1043
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      399
      905
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      163
      880
    5. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      124
      737
    6. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      56
      733
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      678
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      645
    9. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      641
    10. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      632
    Aihe