Niin ilmoita poliisille.
Kannattaa sulkea tai poistaa kokonaan.
Keitä ovat huijarit?
HUIJARI FIRMA Täyspotti Oulu, Isokatu 28, 90100, Oulu
Täyspotti Oulu HUIJARI FIRMA
3
2303
Vastaukset
- ei yllätys
Kaikki kyseisessä paikassa olevat pelit vie enemmän kuin antaa, se kuuluu asiaan. Siirry pörssiin, siellä palautusprosentti on päälle 100.
- täyspotti
ole rahanjakoliikelaitos. Muista tämä, kolikkokoneet on viritetty palauttamaan pelaajille keskimäärin noin 20% pelatusta rahasta ja tähän et voi vaikuttaa mitenkään.
Joskus vuosikymmenien takaa oli olemassa 10 pennin (rehellinen) pajatzo, jonka taitava ja herkkäsorminen pelaaja pystyi rehellisesti pelaamaan melko tyhjäksi.
Asia korjattiin helposti asentamalla kolikon ja "lyöntiprikan" väliin epäkeskovälilevy joka siirtyy aina uudesta kolikosta. Tämän jälkeen kahden tai useamman kolikon peräkkäin lyötyjen lentorata on aina erilainen, löi miten tarkasti tahansa.
Kerro jos tiedät, saako joku elantonsa pelaamalla kolikkopelejä.- Piudi
Antosuhde noissa peleissä on luokkaa 90%, osassa enemmän , osassa vähän vähemmän. Konekohtaisia erojakin on.
Ei kuitenkaan kannata sekoittaa antosuhdetta ja voittosuhdetta...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.747989Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m896053Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,835531Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot675446Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1134700Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1212452Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e51329Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71314Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa431144Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko511128