näytön asetukset pitäisi

uusi kone ja vista

ainak kun laitan youtube videon päälle ja klikkaan
kuvan isoksi menee se mustaksi ja lukee, että
näyttöasetus palautui normaaliin
eli ei näytä isolla kuvalla lainkaan

mistä tuota näytön asetusta voi muuttaa ja vaikuttaako se jotenki muihin sivuihin tms.
1165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jossain on jotain vikaa. Youtuben kuvan suurrennos ei vaadi mitään asetuksien säätöä sillä se toimii selaimessa mikä käyttää ihan tavallisia työpöytätarkkuuksia. Eli jätä suurentamatta tai vie huoltoon kun kerran uusi on, pitäisi tuollaisten mennä takuuseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muuttaa kirjoitti:

uusi kone ja vista

ainak kun laitan youtube videon päälle ja klikkaan
kuvan isoksi menee se mustaksi ja lukee, että
näyttöasetus palautui normaaliin
eli ei näytä isolla kuvalla lainkaan

mistä tuota näytön asetusta voi muuttaa ja vaikuttaako se jotenki muihin sivuihin tms.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu