miten

travianis viljantuotannon sen maksimin korkeemmaks. Muut on jo 2300 mut se vilja 1200???????auttakaa
378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

siis tarkennappa tuota kysymystä kun siitä ei oikein saanut selvää ja onko kysymys normi servusta vai speeedistä?

Äänestä
  • kun siellä ylä reunassa on että kuinka paljon on resursseja esim. puuta 547/2300, savea 550/2300, rautaa 547/2300 ja viljaa 1000/1200. nii miten saan ton viimesen esim. 1000/1500

    Äänestä

itse ratkaistua ongelman.kiitos kuiteski

Äänestä

Kommentoi aloitusta


saisin kirjoitti:

travianis viljantuotannon sen maksimin korkeemmaks. Muut on jo 2300 mut se vilja 1200???????auttakaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu