Ruokaravintola loppuillasta Riika?

Eka reissu

Ollaan menossa 4 aikuisen porukalla Riikaan Ryanairilla, eli kentällä vasta 22 kieppeillä. Lentokenttäkuljetus on tilattuna hotellista ajan säästämiseksi. Toiveissa olisi että ehdittäisiin vielä jonnekin syömään tuloiltana.

Oliskos kellään vinkkiä mukavasta ruokapaikasta joka olisi auki myöhään (yli puolenyön) torstai-iltana? Hotellina Nordic Bellevue vanhan kaupungin kupeessa, eli mieluusti jostain lähistöltä. Jollain nettisivuilla Melnie Mukin mainittiin olevan auki ->02 viikollakin, pitääköhän paikkansa?

Vai pitääkö tyytyä johonkin pikaruokalaan? Cili pizza tms.?

1

1107

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • T G I

      Steiku Haoss on auki klo 01 saakka. Niitä löytyy vanhasta kaupungista 2 kpl ja olemassa kolmaskin mutta en tiedä missä se on. Hyvä ruoka mutta Suomen hintatasoa. Suosittelen kuitenkin!
      Vanhassa kaupungissa on myös esim TGI Fridays jonka luulísin olevan myöhään auki.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      51
      2264
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      25
      1088
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      82
      992
    4. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      914
    5. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      54
      893
    6. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      873
    7. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      126
      853
    8. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      783
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      773
    10. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      759
    Aihe