Elikkä, olisi kavereiden kanssa tarkoitus lähteä syyskuussa 4. päivä otsikossa mainittuun hotelliin.
Tiedän, että ajankohta on hiukan myöhäinen mutta eipä hiukkasen viileät kelit ole ennenkään meidän porukan tahtia haitannut.
Kyselisinkin tässä että onko mietteitä hotellista ja kenties ketään muita paikalle tuohon aikaan matkustavia?
Kiva olisi myös tietää hiukan paikan hintatasosta ja miksei myös lämpötilasta. Tuntuu olevan tuo syyskuun alku jo Bulgarian sesongin loppua.
Elikkä jos jollain on parempaa tietoa niin olisin kiitollinen.
Park Hotel Odessos
2
962
Vastaukset
- Liilatuu
Oltiin -06 kesällä kyseisessä hotellissa. Mielestäni todella siisti ja hieno hotelli. Siivoojat toivat puhtaa pyyhkeet päivittäin, kun jätti vähän "tippiä" tyyny päälle, olipa eräänä aamuna karkkia ja paperille piirretty =). Aamiainen oli erittäin monipuolinen ja palvelu hyvää. Uima-altaala tuolit oli vapaasti käytettävissä, allasalue ei ollut mitenkää suuri, mutta ainakin silloin mahtui hyvin vaikka oltiin juuri sesonkiaikaan 10-17 elokuuta. Hotelli sijaitsi GS:n toisella reunalla ja paikka oli todella rauhallinen. Rantaan oli jonkin verran matkaa ja tuohon pahimpaan sesonki aikaan rannalle eipä juuri meinannut mahtuakkaan, joten aamupäivät vietimme hotellin altaalla ja iltaisin käytiin merellä uimassa. Lämmintä oli vielä tuohon ajankohtaan 30-liki 40, joten uskoisin, että syyskuussa vielä tarkenee hyvin.
Hintataso oli vielä parivuotta sitten selvästi Suomen hintoja alhaisempi, mutta tiedä sitten mikä on tilanne tänään. Pidin todella paikasta, mutta en ihmispaljoudesta joten lähdemme nyt 7.8. Bulgariaan Ozboriin joka on huomattavasti pienempi paikka. - pilipali
Hei,
Olimme kesäkuussa -08 kyseisessä hotellissa ja täytyy todeta että keski-ikä huiteli kyllä siellä 40-60 korville, ei mikään nuorisohotelli. hotelli siisti ja puhdas. henkilökunta ystävällistä. todella rauhallinen hotelli hyvän matkan päässä keskustasta ja rannalta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1192715Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J701121Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2151119- 401035
- 61001
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va38951- 36926
- 47904
Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke123873Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.36837