Hamilton ylivoimainen? Part II

http://turunsanomat.fi/f1/?ts=1,3:2001:0:0,4:34:680:1:2008-07-24;4:35:0:0:0;4:36:0:0:0,104:34:554706,1:0:0:0:0:0:
1125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...keskustelun aloittaja kommentoisi itse aihetta jotenkin. Mielestäni on äärimmäisen tylsää ottaa osaa "keskusteluun", joka koostuu pelkästään linkistä johonkin artikkeliin.

Näkökulmia, hyvät ihmiset, näkökulmia! Siitä se hyvä keskustelu ja väittely lähtee, ei linkkien kierrätyksestä.

Kaikella kunnioituksella Pr-lyyistä kohtaan, joka on linkittänyt mukaan sinällään tosi mielenkiintoisen artikkelin, joka on monelle Turun Sanomia lukemattomille (joihin en itse kuulu) varmaan ihan uusi uutinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pr-Lyyis kirjoitti:

http://turunsanomat.fi/f1/?ts=1,3:2001:0:0,4:34:680:1:2008-07-24;4:35:0:0:0;4:36:0:0:0,104:34:554706,1:0:0:0:0:0:

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu