värisee

kellään kokemusta mikä vialla. corolla farm-03 d-4d
kyseessä.ajettaessa esim epätasaisella pinnalla auto värisee kauttaaltaan(kuin ajaisi esim telaketjun jäljen päällä).autossa myös toinen omituinen piirre esim ohituksessa kaistaa vaihdettaessa,ohjaus"vetelee"aina ylitettyä keskiviivan.
1291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sama vika oli omassa vanhakoppaisessa Avessa,mutta se vaiva loppui sen jälkeen, kun luovuin tarvikevanteista. Ohjaus järjestelmä on jotenkin tehty liian herkäksi tässä malissa.On parempi jo seuraavassa .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jore22 kirjoitti:

kellään kokemusta mikä vialla. corolla farm-03 d-4d
kyseessä.ajettaessa esim epätasaisella pinnalla auto värisee kauttaaltaan(kuin ajaisi esim telaketjun jäljen päällä).autossa myös toinen omituinen piirre esim ohituksessa kaistaa vaihdettaessa,ohjaus"vetelee"aina ylitettyä keskiviivan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu