miksi

alkaa säkkiintymään, kynii itslleen lyhkäsen kananpersetukan, mainostaa hankalaa luonnettansa ja kaiken kukkuraksi on ylimielisiä. t baarimikko
4321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Saadakseen olla rauhassa ihan omina itsenään ilman kaikenmaailman baarimikkojen määrittelyjä.

Äänestä

sininen enkeli on sopiva meille
muuta sun ei tarvii tietää

Äänestä
  • onneksi on poikeuksiakin. otan osaa

    Äänestä

Itse en ainakaan sovi tuohon profiiliin. Toki voi olla, että juuri tuon oloiset naiset kerääntyvät sinne baariin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tämänikäiset naikkoset kirjoitti:

alkaa säkkiintymään, kynii itslleen lyhkäsen kananpersetukan, mainostaa hankalaa luonnettansa ja kaiken kukkuraksi on ylimielisiä. t baarimikko

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu