Suden

kirjoittelee täällä yksinään.

hehheh.. olisikohan joillakin ihmisillä aika herätä todellisuuteen, mutta apina ei usko, eihän se muuten apina olisikaan.

Porsaat, katsokaa luettujen viestien määrää, kyllä se teillekkin vielä aukenee.

Emme ehkä ole yksin täällä.
3189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

yksinäsi ja yrität matkia kuten apina. Oikean Suden ystävän älykkäät avaukset ovat aina ilmestyttyään päivän kuumin puheenaihe.

Äänestä
  • sitä juuri tarkoitinkin.

    Äänestä

  • puheenaiheita tunnu sinulla sitten olevan.
    Kun on pössytellyt aivonsa,niin eipä niitä tosin muita tarvitsekaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ystävä.. kirjoitti:

kirjoittelee täällä yksinään.

hehheh.. olisikohan joillakin ihmisillä aika herätä todellisuuteen, mutta apina ei usko, eihän se muuten apina olisikaan.

Porsaat, katsokaa luettujen viestien määrää, kyllä se teillekkin vielä aukenee.

Emme ehkä ole yksin täällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu