Katsastuksessa kävi ilmi, ettei sähköinen valojen säätö toimi. Onko joku tyyppivika / kokemusta kyseisestä ongelmasta?
-02 vuosimallin vw kyseessä.
korkeussäätö valojen ei toimi
6
1504
Vastaukset
- toiminu...
miunkaan polossa vm 03-. en tie kans ikinä ei ole edes kyseiseen rullaan tarvinnu edes koskea muuta kuin katsastuksessa tuli ilmi ettei toimi.voi olla et on jonkinlainen tyyppivikakin.
- vaan se että
sitä ei ole käytetty.
- patexxx
vaan se että kirjoitti:
sitä ei ole käytetty.
Eli voisi kuvitella säätömoottorien jumittuneen.
- -03
Laitoin uuden säätömoottorin jonka ostin tarvikeliikkeestä, oli vaan hieman työtä koska puskuri piti melkein irroittaa jotta sai umpion irti.
Sitten vain umpion lasi irti ja sitäkautta saapi moottorin vaihdettua.- BussikuskiTku
Kävin just konttoorilla hakemassa leimaa joka tuli..mutta samalla korjauskehotus kun valojen säätö ei toimi...ilmeisesti kanssa käyttämättömyytään hajonnu..mitähän ne velotttaa jos vie Vw autolle korjaukseen...luin jostain että jossain tapauksessa pitää uusia koko umpio.
- kannatta
sillin tällöin vähän rämplätä niin pysyy kunnossa .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.3751874Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek111708Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2411338Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?
Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel51940Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?
En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.72912Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia402898Rakennetaanko yhdessä?
Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä32724Hyvää yötä mies
Nuku hyvin. Viikonloppuna on tulossa hellettä, se on mukavaa. Juhannuskin kohta. Mun tekis mieli huolehtia susta. Semmo68688- 54688
- 63683