Ffx-2 ilmestyy

Joo ajattelin nyt ilmoittaa että Final fantasy
x-2 ilmestyy vuoden 2004 ensimmäisellä neljänneksellä (eli tammi-, helmi-, maaliskuussa) tää on 90% varma tieto
5264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Itse saanpi sen jo Marraskuussa kun ennakkovarasin sen :o

Äänestä
  • Siis mistä ennakkovarasit sen? Amerikoista kenties?

    Äänestä

Juu mäki tilasin sen ennakkoon, se ei kyllä ollu amerikan versio vaan ihan euroopan mutta uskon ettei se tuu tän vuoden aikana (päivämäärä oli 21.11), ku se ei viä oo tullu ees amerikkaan

Äänestä

miun tietojen mukaan se ilmestyy toukokuussa..LYÖDÄÄN VETOO!!!!!XD

Äänestä
  • tän tekstin oon ottanu sivulta www.fffin.com

    "Electronic Arts on ilmoittanut julkaisevansa Final Fantasy X-2 –pelin Euroopan version. Peliä lupaillaan julkaistavaksi ensi vuoden alussa."

    ja tää on sivulta www.tilt.tv

    "FF X-2 Eurooppaan ensi vuonna
    Electronic Artsin EA Partners -osasto on napannut itselleen Final Fantasy X-2:n Euroopan julkaisuoikeudet. Mitään yksityiskohtia Square Enixin kanssa tehdystä sopimuksesta yhtiö ei paljastanut, mutta peli on kuitenkin ilmestymässä täkäläisiin kauppoihin vuoden 2004 ensimmäisen neljänneksen aikana."

    eli eiköhan se sitten tuu viimeistään maaliskuussa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Dekor kirjoitti:

Joo ajattelin nyt ilmoittaa että Final fantasy
x-2 ilmestyy vuoden 2004 ensimmäisellä neljänneksellä (eli tammi-, helmi-, maaliskuussa) tää on 90% varma tieto

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu