Nokia 6131

Miten voin laittaa jollekin tietylle henkilölle eri soittoäänen kuin mikä yleisesti on?
3173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Osoitekirja => Nimet => valitse haluamasi henkilö => Valinnat => Lisää tietoja => Ääni => Avaa Galleria => Äänet => Soittoäänet => valitse haluamasi ääni

Äänestä
  • ei siinä ollu sellasta kohtaa kuin lisää tietoja. vain lisää uusi nimi ja lisää uusi ryhmä.

    Äänestä

  • ,.,.,. kirjoitti:

    ei siinä ollu sellasta kohtaa kuin lisää tietoja. vain lisää uusi nimi ja lisää uusi ryhmä.

    Juuri tuota puhelinta tyttärelle harkitsemassa. Saisko tuon persoonakohtaisen äänen niin, että ensin muodostaa soittajaryhmän, ja sitten tuolle ryhmälle määritellään oma soittoääni. Ainakin joissakin vanhemmissa noksuissa se toimi tuolla tavalla. Itselläni on Samppa, joten en pysty kokeilemaan käytännössä, vielä. Huomenna varmaan oikeestikin, kun akku on ladattu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Soittoääni kirjoitti:

Miten voin laittaa jollekin tietylle henkilölle eri soittoäänen kuin mikä yleisesti on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu