Nätit tytöt

Nätit tytöt rakastuvat renttuihin.
3521
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Renttu ollaan, mutta ei ole rakastunut nätit eikä rumat.

Viime viikolla ajattelin jo, että nyt onnisti. Kuvankaunis virolainen nainen tuli puistonpenkille viereen, ja alkoi kysellä etsimänsä osoitteen. Pieleen meni neuvominenkin, kun oli jäänyt junasta väärässä kaupungissa:(

Äänestä

joskus käy niinkin!

Äänestä

niinhän se on

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hantta, kirjoitti:

Nätit tytöt rakastuvat renttuihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu