"kaksi ovea"

olematon ilmestys--

vesi valui Annastiinan muodokasta vartaloa pitkin alas. Annastiina ei pitänyt suihkua täysillä, koska halusi nauttia veden lämmöstä. Lisäksi, hän nautti veden kosketuksesta. Annastiina katsasti vartaloaan.
Rinnat olivat pienet ja hän oli hoikka. Ainoa alue, josta hän ei pitänyt oli lantion seutu, takamus ja reidet. Annastiina huokaisi. Hän oli yrittänyt kiinteyttää ja laihduttaa, jotta saisi kauniin hoikan alavartalon. Annastiina solmi vaaleat puolipitkät hiuksensa ja otti pyyhkeen ympärilleen.
Hän asteli kohti saunatiloja. Annastiina ajatteli poikaa, johon hän oli tutustunut vuoden ajan. Poika oli vaaleahiuksinen ja hoikka, pari vuotta vanhempi komistus. Annastiina piti pojan rauhallisesta luonteesta, joka sai hänen rauhattoman mielensä tasantumaan. Ajatuksissaan Annastiina saapui saunatiloihin joissa oli kaksi ovea; toinen oli naisille, toinen miehille.
Annastiina avasi vasemmanpuoleisen oven, heitti pyyhkeensä ja asteli saunaan.

"Annanstiina? Mitä sinä täällä teet" kuului ääni lauteilta.
Annastiina tiuskaisi takaisin.
"mitä hittoa? naisten puolella olet! sokeeko oot?"
mutta ennenkuin annastiina ehti jatkaa, lauteiden mies asteli hänen eteensä painaen sormen hänen suunsa eteen. Annastiina tunnisti pojan kasvot.
"Tuomas!" hän kuiskasi ja tajusi pian olevansa miesten saunassa. Lievä puna nousi hänen poskilleen. Hän seisoi alasti, alasti hänen ihastuksensa edessä, ja hänen ihastuksensa seisoi hänen edessään alasti. Annastiina eivoinut olla huomaamatta Tuomaksen kiihottunutta elintä. Annastina punastui entistä enemmän ja tunsi olonsa vaivautuneeksi. Annastiina kääntyi ja oli astumassa jo ovesta pois, kunnes Tuomas tarrasi hänen käteensä.

Siinä he olivat. Tuomas suuteli Annastiinaa.
Annastiina ymmärsi mitä Tuomas halusi. Loppujen lopuksi, miksei hänkään tuota haluaisi?

Tuomas siveli Annastiinan muotoja. Hän piti niistä. Hän oli hoikka, mutta omasi oikeanlaisen alavartalon.

"Haluatko varmasti tehdä tämän? Olet kuitenkin vasta 18?"
"se on vain ikä" annastiina mumisi ja suuteli Tuomaksen kaulaa.

Tuomas nosti Annastiinan lauteille. Hän tiesi, että annastiina vastusti ja kammoksui alapään koskettelua käsillä. Suuseksikin kammoksutti häntä. Mutta Tuomasta se ei haitannut. Tuomas piti aivan tavallisesta seksistä.

Tuomas asetti kalunsa annastiinan sisään. Annastiinan pillu ei ollut kovin tiukka, mutta kostea se oli. Annastiina tunsi, kuinka Tuomas rakasteli häntä hellästi. Hän nautti kun tuomas teki syviä hitaita vetoja hänen sisäänsä. Myös nopeampi vaihe oli mukava. Tuomas tunsi orgasminsa tulevan; hän purkautuisi kohta annastiinan sisimpään. Annastiinalla oli aivan sama. Hänen rintansa olivat kovat kiihotuksesta ja pillu aivan kosteana. Tuntui kestämättömältä, kun orgasmi teki tulojaan. Annastiina voihkaisi, kun Tuomaksen lasti pääsi purkautumaan hänen sisäänsä. Tuomas painoi päänsä annastiinan olkapäälle jääden vähäksi aikaa hänen sisäänsä.
Tuomas kysyi Annastiinan neitsyyttä, johon sai pian vastauksen "mitä luulet? tottakai olen neitsyt!" Tuomas hymyili. niin oli hänkin. Tuomas kehotti Annastiinaa menemään, kun aikaa oli vielä hyvin. Ihmisten ääniä kuului kovempaa, joten oli parempi mennä pois. Annastiina kuuli Tuomaksen sanovan hänelle vielä "otetaan uudestaan"

0

18424

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Petteri Orpo on satusetä

        Väittää että työllisyys on Suomessa samalla tasolla kuin hallituksen aloittaessa kesällä 2023. Fakta on, että työllisi
        Maailman menoa
        93
        3534
      2. Orpo ja Purra, käykää hakemassa oppia Espanjasta

        Espanja on näyttänyt kuinka kova työttömyys nujerretaan ja saadaan maan talous palautettua nousu-uralle. Ei ole häpeä kä
        Maailman menoa
        56
        2478
      3. Porvarimedia: Räsänen vei Lindtmanilta pääministerin paikan

        Lisäksi suomalaiset ovat innostuneet tuhlaaman, koska kuluttavat inflaation verran enemmän rahaa. Eikö porvarimedialla
        Maailman menoa
        14
        2404
      4. Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle

        Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi
        Maailman menoa
        63
        2264
      5. Ruotsi laskee jälleen bensaveroa, Riikka irvailee tumput suorana

        Euron bensa oli persujen vaalilupaus, mutta kohta alkaa olla kolmosella alkavia litrahintoja. Meanwhile in Sverige: "
        Maailman menoa
        16
        2148
      6. Olitkin liian hyvää ollaksesi totta nainen

        Ihastuin ja rakastuin, mutta se on minun ongelma. Ei sinun.
        Ikävä
        101
        1204
      7. Kaste pelastaa ihmisen

        Kristittyjen kirkkojen toimittama yksi Kaste on Jumalan tekemä pelastusteko, jossa perisyntiin hengellisesti kuollut ihm
        Kaste
        567
        1097
      8. Uskon todistus

        Oikean uskovaisen ja nimikristityn erottaa siitä, että Jeesukseen uskova korottaa Jeesusta ja uskoa Häneen, mutta nimik
        Kaste
        261
        996
      9. Ensin oli armo - sen jälkeen tuli usko

        Me emme ansaitse armoa omalla uskollamme. Armo on ansaitsematonta rakkautta mikä synnyttää meidät uudesti Jumalasta. K
        Luterilaisuus
        400
        995
      10. Elisalla ja MTV:llä lihava riita - MTV:n kanavienlähetykset ovat katkeamassa Elisan asiakkailla

        Kaikkien MTV:n kanavien televisiolähetykset ovat katkeamassa Elisan kaapeli-tv-asiakkailta. https://www.is.fi/digitoday
        Maailman menoa
        142
        959
      Aihe