- on se surullista,etteivät kaikki voi olla pintaliitäjiä tässä maailmassa...
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1564675
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1564675
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kaikkihan me emme onnistu naimaan rikasta miestä jonka siivellä ja rahoilla pääsemme kuuluisuuteen ja saamme hyvän työpaikan, eikä kaikilla ole myöskään varaa (eikä luojan kiitos halua) teettää silikonitissejä ja kiristettyä naamaa... Kyllä se kuolo koppaa lopulta "kaunistakin" ihmistä...
Eipä tuossa Saagimin omassa naamavärkissäkään nyt niin paljon ole kehumista.
Kenties noin 5-10 vuoden kuluttua hän tulee itse muistuttamaan enemmänkin irvokasta sirkuspelleä kuin ihmistän toistuvien erilaisten plastiikkakirurgisten toimenpiteiden jälkeen.
Turha olio!
P.S. Miksei hän koskaan julkisuudessa kerro todellista syytä karkottamiseensa Suomesta aikoinaan...?
En viitsi sanoa miltä Saagim näyttää enkä viitsi sanoa miltä nämä "kauniit" virolaiset ja venäläiset naiset näyttävät. Jos naisen mielestä kauneus on se millä mies saadaan kuumaksi ja miehen silmäthän tiedetään mitä he naisessa näkevät, noh, nää naisethan näyttää siltä, juunou!
Jos suomalainen nainen näyttää miltä nyt näyttää niin se kertoo vain vahvasta itsetunnosta olla juuri sitä mitä on, eikä hänen tarvitse esiintyä muiden mieliksi sillälailla, miten eräät odottavat hänen näyttävän.
Tunnen muutamia virolaisia naisia joilla on vähintäänkin yhtä lyhyet jalat kuin suomalaisnaisilla mutta ylikorostaminen paljastaa heidät heti rajojemme ulkopuolelta tulleiksi. Leveet on perseet ja ylipaino korostaa jokaisen piirteitä.
Niin moni nainen on miehen siivellä päässyt julkkiseksi.No nousihan se hamekin tuulessa ja tuherohan sieltä loisti.Kaunis oli. Antaa Anun esittää, mitä muuta hänellä voisi ollakkaa sanomista.Hyvä olisi kun ei tehtäisi tuollaisia juttuja,siis ei asiattomia asioja.
Miksi kaikkien pitäisi olla pitkäsäärisiä, miesten mieliksi pyntättyjä ikiteinejä jotka pukeutuu teinivaatteisiin jopa mummoiällä?! Karmean näköistä kun aikuinen nainen ei pukeudu arvokkaasti vaan esittelee itseään kuin olisi vielä teini! Onhan suomessa ylipainoisia mutta niin niitä on muuallakin ja mitä sillä on väliä millaiset jalat on kunhan ne on terveet! Suutuin niin paljon siitä että joku "juu noun" näköinen arvostelee toisten ulkonäköä ja itse luulee olevansa kaunein!! mieluummin persjalkainen kuin lautaperse!