Anu Saagimin logiikka

ugly face

5

566

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • varmaanki ruma.. :)

      Kaikkihan me emme onnistu naimaan rikasta miestä jonka siivellä ja rahoilla pääsemme kuuluisuuteen ja saamme hyvän työpaikan, eikä kaikilla ole myöskään varaa (eikä luojan kiitos halua) teettää silikonitissejä ja kiristettyä naamaa... Kyllä se kuolo koppaa lopulta "kaunistakin" ihmistä...

    • pout

      Eipä tuossa Saagimin omassa naamavärkissäkään nyt niin paljon ole kehumista.

      Kenties noin 5-10 vuoden kuluttua hän tulee itse muistuttamaan enemmänkin irvokasta sirkuspelleä kuin ihmistän toistuvien erilaisten plastiikkakirurgisten toimenpiteiden jälkeen.

      Turha olio!

      P.S. Miksei hän koskaan julkisuudessa kerro todellista syytä karkottamiseensa Suomesta aikoinaan...?

    • Pyryharakka!!!

      En viitsi sanoa miltä Saagim näyttää enkä viitsi sanoa miltä nämä "kauniit" virolaiset ja venäläiset naiset näyttävät. Jos naisen mielestä kauneus on se millä mies saadaan kuumaksi ja miehen silmäthän tiedetään mitä he naisessa näkevät, noh, nää naisethan näyttää siltä, juunou!
      Jos suomalainen nainen näyttää miltä nyt näyttää niin se kertoo vain vahvasta itsetunnosta olla juuri sitä mitä on, eikä hänen tarvitse esiintyä muiden mieliksi sillälailla, miten eräät odottavat hänen näyttävän.

      Tunnen muutamia virolaisia naisia joilla on vähintäänkin yhtä lyhyet jalat kuin suomalaisnaisilla mutta ylikorostaminen paljastaa heidät heti rajojemme ulkopuolelta tulleiksi. Leveet on perseet ja ylipaino korostaa jokaisen piirteitä.

      • helli

        Niin moni nainen on miehen siivellä päässyt julkkiseksi.No nousihan se hamekin tuulessa ja tuherohan sieltä loisti.Kaunis oli. Antaa Anun esittää, mitä muuta hänellä voisi ollakkaa sanomista.Hyvä olisi kun ei tehtäisi tuollaisia juttuja,siis ei asiattomia asioja.


      • kuinka kehtaat????????????

        Miksi kaikkien pitäisi olla pitkäsäärisiä, miesten mieliksi pyntättyjä ikiteinejä jotka pukeutuu teinivaatteisiin jopa mummoiällä?! Karmean näköistä kun aikuinen nainen ei pukeudu arvokkaasti vaan esittelee itseään kuin olisi vielä teini! Onhan suomessa ylipainoisia mutta niin niitä on muuallakin ja mitä sillä on väliä millaiset jalat on kunhan ne on terveet! Suutuin niin paljon siitä että joku "juu noun" näköinen arvostelee toisten ulkonäköä ja itse luulee olevansa kaunein!! mieluummin persjalkainen kuin lautaperse!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      208
      2479
    2. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      3
      2099
    3. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Uskonnot ja uskomukset
      317
      1837
    4. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      95
      1605
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      83
      1485
    6. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      200
      1230
    7. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      67
      1170
    8. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      25
      1111
    9. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      48
      1027
    10. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      73
      996
    Aihe