Pliis vastatkaa! Äkkiä!

Kannattaako ostaa Samsung SGH-E250? Onko se hyvä? Olkaa rehellisiä! :/ :)
1197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Oli harkinnassa kun tyttärelle piti ostaa uusi puhelin. Haluttiin kuitenkin parempi kamera kuin VGA, ja myös akun kesto Samsungeissa on ollut huonompi kuin muissa. Päädyttiin sitten toiseen merkkiin hänen kohdallaan. Itselläni on Samsung
SGH-L760. Akku tyhjenee siinäkin nopeasti jos kuuntelee musiikkia, mutta pelkässä puhelinkäytössä kesto ihan kohtuullinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olkaa kilttejä! kirjoitti:

Kannattaako ostaa Samsung SGH-E250? Onko se hyvä? Olkaa rehellisiä! :/ :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu