Olenko sairas?

Mies 23v

Haluaisin harrastaa seksiä lyhytkasvuisen naisen kanssa.

hekin ovat samanlaisia ihmisä kuin me "normaalit" heissä on rumia ja todellä hyvännäköisiä.

Kyllä läski ämmä, joka ei pidä itsestään mitään huolta on inhottavampi, kuin lyhytkasvuinen.

Olisi itsellä vaikeaa, jos tykästyisi lyhytkasvuiseen, mutta pelkäisi kavereiden kommentteja asiasta. Pitäisivät varmaan perverssinä.

4

1430

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • murkale

      Ei voi olla valilla ihmettelematta sita miten hirvean suvaitsematon maa suomi onkaan. (Kukaan paikallinen ystavani ei sita voi uskoa.) Onneksi tajusin kuitenkin jo nuorena sen etta jos muutan muualle, ei minun tarvitse tuntea olevani "less than a human". En olen paivaakaan katunut muuttoani lontooseen enka myoskaan tunne olevani erilainen tai "huonompi" ihminen muuten kuin kaydessani kerran vuodessa tms. suomessa.... Ihmisia on kaiken varisia ja mallisia mutta eihan sen perusteella ole mitaan syyta heita arvostella!

    • ...näitä...

      ...vonkaajia. "Haluaisin harrastaa seksiä lyhytkasvuisen naisen kanssa."
      Mutta et mitään muuta, eikös niin. Et lähtisi hänen kanssaan festareille, elokuviin, sukulaisten tapaamisiin. Olishan se kiva sitten pappana kun muistelee mitä seikkailuja nuorena tuli tehtyä muistella sitäkin kun pääsi kokeilemaan "sitä" lyhytkasvuisen naisen kanssa, tai jopa kehuskella kavereille.
      Teissä ns. normaalikokoisissa on myös onneksi joitakin todella fiksuja tyyppejä, jotka eivät ajattele meitä hyvän näköisiä lyhytkasvuisia naisia nähdessään pelkästään seksiä, vaan haluavat tutustua meihin ensin ihan verbaalilla tasolla.

    • Nimetön

      ...jos et halua muuta, ja ajattelet vain seksiä!!

      • the_arockalypse

        omilla aivoillasi äläkä kysele tällaisilta helvetin typeriltä nettikeskustelupalstoilta


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      61
      4348
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      143
      3087
    3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      47
      2398
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      46
      2323
    5. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      97
      1961
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1883
    7. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      28
      1596
    8. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      22
      1574
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      149
      1402
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      34
      1233
    Aihe