Siitä se lähtee, hyvä heikki. Todellinen urheilijatähti!
Mestari aloitti voittamisen!
20
6287
Vastaukset
- Toinen fani
Hyvä Heikki! Mahtavaa!
- faneja
Heikissä on jotain coolia voittajan olemusta.
- *****
Olet upea mies ja urheilija!
Kauniit silmät;) ;) - kova kovalainen
Kova kullu kovalainen-nyt reijät vapiskaa.
- Voitti kisan.
kova kovalainen kirjoitti:
Kova kullu kovalainen-nyt reijät vapiskaa.
Heikki voitti massan keskeytyksen takia.
- näinhän
Voitti kisan. kirjoitti:
Heikki voitti massan keskeytyksen takia.
tämä kulkee elämässä muutenkin. toisen epäonni on toisen onni, vai miten se nyt oli??:)Tosi hienoa Heikille! Paljon onnea voiton suhteen.
- formuloihihin!
Voitti kisan. kirjoitti:
Heikki voitti massan keskeytyksen takia.
Aika monikin on voittanut jonkun keskeytyksen takia! Se ei yhtään vähennä Heikin voiton arvoa!
- se huijaa
faneja kirjoitti:
Heikissä on jotain coolia voittajan olemusta.
se käyttää nitroo
- bennu
näin se homma etenee-fantastista!
- Nimetön
Onnea Heikki!!! Upea veto...
- Suomalainen voittaa aina.
Aavistin jotenkin että, Heikki voittaa.
Heikin puhuu selvästi ja osaa paremmin ilmaista tunteensa kuin Kimi.
Hieno ajo Kimiltäkin ja onnea myös hänelle. - Ylivaltioneuvos
Kyllä Heikki ottaa ensivuonna maailmanmestaruuden, joten tämä on vaan "pieni" ennakkovaroitus.
- minä vain
tää on ensmäinen viesti ketju mnkä luen missä kaikki viestit on pelkkää positiivista!!!! ihanaa luke tälläistä!
ja onnea heikille!- Heikille!!
Suomi johdossa! Kiitos Heikki!
- Lihasvoima rules
Mestari, missä lajissa?
- Umeå+
Kovalainen voitti ainostaan siksi, koska Hamiltonilta puhkesi rengas. Eli muuten Hami olisi voittanut. Jäitä hattuun läskipäät.
- ei varmaan ole puhjennutkaa...
Eiköhän Heikilläkin ole ollut epäonnea monessa kisassa, ei unohdeta sitä? Ja on tainnut Hamilton ja Kimikin saada usein paremman sijoituksen jonkun epäonnenkin takia (konerikko, puhjennut rengas jne.). Se ei tarkoita silti etteikö he kaikki olisi hyviä kuskeja. Ei siellä pärjätä pelkällä onnella...
- ja Massan
toilailuja Kimi olis tippunnu palkintopallin ulkopuolelle kuin myös Timo. Heikki olis silti jokatapauksessa saannu pystin,et onneks olkoon vaan huippukuski.
Kyllähän sieltä nosti moni muukin sijoitustaan,kukaan ei vaan noteeraa heitä.
- Heikki fani
Hienoa että vihdoin onnisti ! Olen odottanut että jätät Kimin taaksesi. ONNEA !!!!
- Hyvä Heikki!
Mahtavaa Heikki, lisää tälläistä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 733350
- 622594
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.582278Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1962194- 552092
- 421693
- 431672
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141333EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1481290- 61149