Shakira-parka tuntuu olevan tyystin unohdettu suomalaisessa mediassa. Sen sijaan jaksetaan kertoa joka päivä jonkun aiemmin tuntemattoman laulajan huume- ym. sekoiluista.
Lahjakkuus ja raittius ei myy, mutta surkeus kylläkin?
Shakira unohdettu Suomessa?
2
336
Vastaukset
- whwnwvwr
Shakira nousi hetkeksi niin suomessa kuin muuallakin kuumimmaksi pop-prinsessaksi ohi jopa Britneyn ja Christinan! Kaunis kurvitar onehkä ainoa joka on pystynyt tarjoamaan kunnon vastuksen popviihteen teinivaltiattarille(spears,aguilera). Nykyään hänestä ei kyllä juttuja juuri näe. Taisi sittenkin olla tähdenlento.
- Palaa vuonna 2009
Shakiralla on tapana kadota mediasta levyjen julkaisujen välissä ja keskittyä muihin projekteihinsa, kuten koulujen rakentamiseen Kolumbiassa. Tällä hetkellä hän kirjoittaa uutta materiaalia ja palaa taas ensi vuonna uuden levyn kera. Pitkiä levytystaukoja hän kommentoi sanomalla, että hän tekee musiikkia, ei pikaruokaa. Huomioitava on myös, että hän toimii itse levyjensä tuottajana.
Suomi ei ole ainoa maa, jossa hänet on "unohdettu", sillä Shakiralla ei ole tapana pyöriä Hollywoodin yössä, joten turhille juoruille ei ole aihetta. Minusta on ihailtavaa, että hänellä on koko pitkän uransa aikana pysynyt arvot kohdallaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs531615- 1741356
- 101315
- 761274
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli2841202- 171150
Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä61928Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti96928Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää33913- 347815