Paljonko kuluttaa

Paljonto tämä Feng Shui kuluttaa keskimäärin vuodessa? Miksei Sanyolle ole omaa ryhmää?
21088
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

arviolta kulutus on about 400 kWh/vuosi täydellä teholla ja oikein huollettuna, joten Sanyo:n, Onkyo:n tai Funai:n vastaavat lukemat ovat paljon pienemmät. Kumpikohan zANUSsi vai zaNUSSI on feng suih:in uusin malli?

Äänestä

kaasu pohjassa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


keskimäärin kirjoitti:

Paljonto tämä Feng Shui kuluttaa keskimäärin vuodessa? Miksei Sanyolle ole omaa ryhmää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu