Älyttömän upeet tissit

tsumppis

10

1344

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • muuten enää

      saisikaan palstatilaa ellei vilauttelesi jotain paikkaansa. Muutenkin aluksi luulin, että tuo ämmä on sirkuksesta. Aivan kuin klovni. Vähän vähemmän meikkiä pliis niin on paljon kauniimpi. Esim. save me from myself videossa on sopivat meikit on ikäiselle akalle ja näyttääkin hyvin kauniilta siinä. Tosta tuli jo mieleen aikuisviihde-elokuvan näyttelijätär.
      LESS IS MORE.

      • H-arpa

        Kuulostaa kateellisen panettelulta. Kyllä mulle toi ulkomuoto kelpaisi. Eihän hällä edes ole paljon meikkiä. Meneppä Suomen yöelämään tutustumaan meikkipuoleen niin saat sydärin.


      • olett

        LEHMÄ! Tietämättömyys ja kateus ovat vaikeita asioita, koita kestää.


      • sama mediahuora

        taas täällä.yritä tajuta ettet pääse sossun listoilta trollaamalla, mene töihin tai hanki opiskelupaikka niinku kunnon ihmiset!


      • kirjoittanut tänne
        sama mediahuora kirjoitti:

        taas täällä.yritä tajuta ettet pääse sossun listoilta trollaamalla, mene töihin tai hanki opiskelupaikka niinku kunnon ihmiset!

        palstalle koskaan aiemmin. Luuletko tosiaan, että kaikki negatiivinen palaute mitä tänne kirjoitellaan on yhden saman henkilön kirjoittamaa?? Ja mitä helvettiä sinä jostain opiskelupaikasta puhuit??? Meni hieman ohi... Mutta itsekkin kuuntelen Christiinan musaa, mutta inhoon hänen huoraluukkiinsa.


    • näyttää paremmalta
    • !!!!!!
      • laittamasi kuva

        ei ole todellakaan uusi vaan reilusti yli vuoden takainen.


    • vaan ei ole enää

      Noissa kuvissa Christina oli synnyttänyt kuukausi aikaisemmin.

      Nyt tissit ovat kutistuneet huomattavasti painonkin pudotessa. Ja kun imetys loppuu, pienenevät ne entisestään.

    • Satunnainen lukija

      ... varsin tunnetusti on silikonit. Turhan muovinen look minun makuun, mutta jokaisella näkemyksensä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi teki aloitteen?

      😃 häh
      Ikävä
      111
      4379
    2. Onko kaivattusi ulkoisesti

      paremman vai huonomman näköinen kuin exäsi? 🪤
      Ikävä
      79
      3553
    3. Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?

      Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?
      Ikävä
      84
      3415
    4. Just alkoi ottamaan päähän

      Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk
      Ikävä
      22
      3411
    5. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      27
      3306
    6. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      76
      2974
    7. Mitä sä pelkäät

      Ettei tää etene?
      Ikävä
      89
      2933
    8. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      67
      2855
    9. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      45
      2810
    10. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      85
      2589
    Aihe