Älyttömän upeet tissit

tsumppis

10

1356

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • muuten enää

      saisikaan palstatilaa ellei vilauttelesi jotain paikkaansa. Muutenkin aluksi luulin, että tuo ämmä on sirkuksesta. Aivan kuin klovni. Vähän vähemmän meikkiä pliis niin on paljon kauniimpi. Esim. save me from myself videossa on sopivat meikit on ikäiselle akalle ja näyttääkin hyvin kauniilta siinä. Tosta tuli jo mieleen aikuisviihde-elokuvan näyttelijätär.
      LESS IS MORE.

      • H-arpa

        Kuulostaa kateellisen panettelulta. Kyllä mulle toi ulkomuoto kelpaisi. Eihän hällä edes ole paljon meikkiä. Meneppä Suomen yöelämään tutustumaan meikkipuoleen niin saat sydärin.


      • olett

        LEHMÄ! Tietämättömyys ja kateus ovat vaikeita asioita, koita kestää.


      • sama mediahuora

        taas täällä.yritä tajuta ettet pääse sossun listoilta trollaamalla, mene töihin tai hanki opiskelupaikka niinku kunnon ihmiset!


      • kirjoittanut tänne
        sama mediahuora kirjoitti:

        taas täällä.yritä tajuta ettet pääse sossun listoilta trollaamalla, mene töihin tai hanki opiskelupaikka niinku kunnon ihmiset!

        palstalle koskaan aiemmin. Luuletko tosiaan, että kaikki negatiivinen palaute mitä tänne kirjoitellaan on yhden saman henkilön kirjoittamaa?? Ja mitä helvettiä sinä jostain opiskelupaikasta puhuit??? Meni hieman ohi... Mutta itsekkin kuuntelen Christiinan musaa, mutta inhoon hänen huoraluukkiinsa.


    • näyttää paremmalta
    • !!!!!!
      • laittamasi kuva

        ei ole todellakaan uusi vaan reilusti yli vuoden takainen.


    • vaan ei ole enää

      Noissa kuvissa Christina oli synnyttänyt kuukausi aikaisemmin.

      Nyt tissit ovat kutistuneet huomattavasti painonkin pudotessa. Ja kun imetys loppuu, pienenevät ne entisestään.

    • Satunnainen lukija

      ... varsin tunnetusti on silikonit. Turhan muovinen look minun makuun, mutta jokaisella näkemyksensä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      23
      7286
    2. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      93
      5943
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      109
      3977
    4. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      129
      3932
    5. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      163
      1763
    6. Paras muistosi

      kaivatustasi?
      Ikävä
      58
      1608
    7. Miksi miehen on hankala ymmärtää

      Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.
      Ikävä
      131
      1510
    8. Hei kuule nainen

      Seuraavan kerran kun nähdään, puhu minulle jooko! Näin toivoo mies
      Ikävä
      38
      1321
    9. Mitä sä musta oikein haluat?!

      Anna olla jo.
      Ikävä
      28
      1301
    10. Mitä puuhailet nyt ystävänpäivänä

      nainen, kun et ole mun kanssa?
      Ikävä
      45
      1292
    Aihe