Eye Q -vitamiinitabletit

Käyttääkö joku ja mitä kokemuksia? Siis oletko huomannut hyötyjä?
3880
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuo ei ole vitamiinia vaan rasvahappoja.

Kallis tuote.

Vastaavia ihan yhtä hyviä Omega3 kapseleita ja öljyjä pullossa saa marketista paljon halvemmalla, jos kalaa ei tule syötyä.

Möller ja Lysi ovat hyviä tuotteita.

Kaikein paras on syödä kalaa, koska siinä parhain rasvahappokoostumus ja taattu imeytyvyys piellereihin verrattuna elimistöön sekä paljon muitakin ravinteita.

Äänestä
  • möller ja lysi ovat erinlaisia kalaöljy valmisteita.
    eye q on kalaöljy ja jättihelokki rasvahappo valmiste. erittäin laadukas ja tutkittu.
    omega 3 ja omega 6 valmiste.
    kalaa kannattaa syödä raakana, koska kuumentuessa
    rasvahappo koostumus muuttuu epäedulliseen suuntaan.
    mutta ketkäpä muut kuin eskimot syö raakana.
    eli rasvahappoja kurkusta alas , syö kalaa sen
    kaksikertaa viikossa tai ei.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onko kokemusta? kirjoitti:

Käyttääkö joku ja mitä kokemuksia? Siis oletko huomannut hyötyjä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu