ohjelma

koneeni on asuksen kannettava malli ja kauheen hidas aukeaan mikä oisi ohjelma joka ei aukaisisi kaikkia ohjelmia käynnistyksen yhteydessä kuulema sellainenkin on kiitti vastauksista
3133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

aukeaisi hitaamminkin. ethän sitä kuitenkaan ole aukomassa jatkuvasti.

Äänestä

Neuvoja tulisi, kun tietäisi käyttöjärjestelmän, mutta kun ei tuo kristallipallo taaskaan näytä.

Äänestä
  • käyttis on windows xp

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mmmk kirjoitti:

koneeni on asuksen kannettava malli ja kauheen hidas aukeaan mikä oisi ohjelma joka ei aukaisisi kaikkia ohjelmia käynnistyksen yhteydessä kuulema sellainenkin on kiitti vastauksista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu