olipa

Olipa viileä aamu ajella! Taitaa siis olla aika laittaa välihousut!
4211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

oli lyhyet ja pitkät kalsongit sekä kunnollinen ajopuku :)
työmatka 50km... ja lähtö aamulla 5,45 hrrrrr onneksi päivällä voi vähentää vaatetusta paluumatkalle

Äänestä
  • Aamu oli tosiaan viileä, kun tulin töihin skootterilla 15 km. Farkkuhousujen alla oli mullakin parit kalsarit -eikä ollut yhtään liikaa! En oikein kehtaa laittaa mitään "ajopukuja", kun pyöräkin on "mopokokoa".

    Äänestä

  • ilmassa kirjoitti:

    Aamu oli tosiaan viileä, kun tulin töihin skootterilla 15 km. Farkkuhousujen alla oli mullakin parit kalsarit -eikä ollut yhtään liikaa! En oikein kehtaa laittaa mitään "ajopukuja", kun pyöräkin on "mopokokoa".

    onk sisää ajettu. uus vai vanha.

    Äänestä

  • ilmassa kirjoitti:

    Aamu oli tosiaan viileä, kun tulin töihin skootterilla 15 km. Farkkuhousujen alla oli mullakin parit kalsarit -eikä ollut yhtään liikaa! En oikein kehtaa laittaa mitään "ajopukuja", kun pyöräkin on "mopokokoa".

    Ne jotka ei kehtaa palelee tai kastuu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


viileää kirjoitti:

Olipa viileä aamu ajella! Taitaa siis olla aika laittaa välihousut!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu