kuinka itse suomalaiset naiset antautuvat arabi miehille ja kehuskelevat hommiansa jälkikäteen ja arvostellen muslimi miesten avioliittoja...kuinkas se nyt taas meneekään...rasisti vai exotiikkaa ..tarpeeks katsellut maailmalla kuinka valkoinen nainen käyttäytyy suomessa kuin muuallakin... huh huh . ei voi muuta sanoa kuin sanarikasta tekstiä.... parempi olis olla hiljaa...tais kalikka kalahtaa
siinä se taas nähdään
"ei tartte"
1
1754
Vastaukset
- en tajua
Jokainen naikoon arabia tai mitä tahansa miestä, jos mieli tekee. Mitä se on sinulta pois? Yhtä hyvin suomalaismiehet lentää sankoin joukoin Thaimaaseen naimaan niitä onnettomia tytöntylleröitä, joille kelpaa kuka tahansa mies, kunhan vaan on rahaa. Mutta ei sekään minua naisena häiritse ja miksi pitäisi?
Ja tuskin niitä arabeja nyt raiskatakaan tarvii, eiköhän ole itse vallan halukkaita?
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2331789- 1861591
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä451192Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad49917- 14750
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30741Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21730- 37715
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23692Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46627