minun

särki sydämeni...
6566
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

..pyykkiastiaan!

Äänestä
  • tullu mieleen, mut vois joku pikku jäynä olla paikallaan

    Äänestä

naapuri teki, jotta sydämesi särkyi?

Äänestä
  • sai kiinnostumaan, ihastumaan, suhteeseen. Sitten tuli toinen joka vei..

    Äänestä

  • ja jätti.. kirjoitti:

    sai kiinnostumaan, ihastumaan, suhteeseen. Sitten tuli toinen joka vei..

    ...kertaa sanonut, että naapurin kanssa ei ruveta mihinkään suhteeseen. Naapurista tehdään vain valituksia ja yritetään saada sille häätö aikaiseksi.Tämä selvä!

    Äänestä

  • ja jätti.. kirjoitti:

    sai kiinnostumaan, ihastumaan, suhteeseen. Sitten tuli toinen joka vei..

    ... että silleen siin sit kävi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


naapurini kirjoitti:

särki sydämeni...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu