Remonttimiehet

Kiinalaistyttö

Meillä tehtiin kotona remonttia ja tekijöinä oli pari vanhempaa miestä, iältään jotain 40- vuotiaita.

Itse olen 19- vuotias, hoikka kiinalaissyntyinen naisen alku.

Eräänä aamuna heräsin vasaran paukkeeseen seitsemän maissa. Otin omaa lomaa koulusta, mutta nukkua ei ainakaan saanut, joten venyttelin itseni hereille.

Kuulin askeleiden lähenevän huonettani. Vedin peiton äkkiä päälleni, koska nukun aina alasti.

Kuulin oven avautuvan.

"Taitaa tyttö nukkua." Miesääni sanoi.
"Mennään pois, antaa tytön nukkua."
"Älä nyt, tuollainen pakkaus. Näithän sä sen kesän kuvat albumissa. Sitä paitsi, montako kertaa näet kiinalaisen nuoren tytön alasti?"

Olin aivan kauhuissani. Mitä miehet aikoivat?

Tunsin peiton nousevan jalkojeni päältä. Peitto nousi pepun päältä, selän päältä. Olin pian ilman peittoa.

"Kato nyt mikä kroppa", mies kuiskaa toiselle.
"Antaisin mitä vain jos tommosta sais painaa."
"Mennään pois."

Ovi pistettiin hiljaa kiinni ja mä ponnahdin sängystä ylös. En tiennyt mitä tehdä. Laitoin t- paidan päälle ja hiivin yläkerran vessaa kohti puhelin kädessä.

Alakerrasta kuului tekemisen ääntä. Vessan ovi oli raollaan ja pelästyin kun näin toisen miehistä siellä.

Katselin oven raosta, kun mies runkkasi isoa kaluaan. Hän mumisi jotain ja näytti niinkuin hän kuvittelisi naivan jotakuta.

Miehellä oli iso käsi kalunsa ympärillä ja näin punaisen terskan kiiltävänä. Miehellä oli vatsaakin jonkin verran, mutta vahvat kädet.

Kiihotuin tahtomattani katsellessani miehen isoa kullia. Tiesin miesten haluavan naida mun kanssani varmasti. Eivätkä he mitään pahaa mulle tehneet.

Kosketin sormellani pimpsaani, sormi kostui nesteistäni. Pienten tissieni nännit sojottivat paidan läpi ja käteni hyväili pilluani.

"Katos katos. Kukas se täällä?", kuului takaani.
Alakerran mies oli tullut ylös.

Käännyin nopeasti seinää vasten ja peräännyin huonettani kohti.

Vessasta tuli toinen mies kalu pystyssä mua kohti.

"Tyttö sormeili täällä itseään sua katsellen."

Juoksin huoneeseeni ja sain melkein oven kiinni kun mies nosti mut ilmaan. Kalu tuntui pilluani vasten kun mies vei mua sängylleni.
Kulli hinkkasi mun pilluuni miehen kävellessä. Kulli kiilteli mun nesteistäni. Mies heitti mut selälleni ja tuli kontalleen jalkoihini.

"Älä pelkää, ei me pahaa tehdä. Ethän ole neitsyt?"

Puristin päätäni.

Kalu sojotti haarovälissäni taivasta kohti, terska oli valtava ja punainen.

Miehen kalu upposi sisääni vaivalloisesti. Mies levitti jalkojani sivuille ja sai taas vähän syvemmälle kulliaan.

"Olet iso mies, olla varovainen! Minä tiukkaaaah sinulle!"

jatkuu....

1

8582

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • markus

      Jatkathan pian tarinaasi, täällä jo ihan kankeana odotellaan lisää tapahtumia! :) Onko juttusi totta vai tarua?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      103
      4847
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      49
      3252
    3. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      85
      2989
    4. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      81
      1737
    5. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      41
      1510
    6. 450 000 ulosotossa

      Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden
      Perussuomalaiset
      109
      1350
    7. Onko esitutkinta jo saatu päätökseen?

      Ketkä saa syytteet? Voi olla iso määrä ihmisiä?
      Ähtäri
      16
      1059
    8. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

      Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
      Maailman menoa
      114
      1049
    9. Miehen taloudellinen tilanne ja

      halu tarjota suojaa kaikin tavoin on usein perheen selkäranka. Siksi naisen ei ikinä pitäisi jättää huomiotta miehen rah
      Ikävä
      43
      1017
    10. Miksi syyllistät minua siitä etten pysty vastaamaan tunteisiin?

      En minä sille mitään mahda. Tuntuu pahalta. En pysty enää keskittymään mihinkään enkä nauttimaan mistään, kun tämä tilan
      Ikävä
      40
      991
    Aihe