Remonttimiehet

Kiinalaistyttö

Meillä tehtiin kotona remonttia ja tekijöinä oli pari vanhempaa miestä, iältään jotain 40- vuotiaita.

Itse olen 19- vuotias, hoikka kiinalaissyntyinen naisen alku.

Eräänä aamuna heräsin vasaran paukkeeseen seitsemän maissa. Otin omaa lomaa koulusta, mutta nukkua ei ainakaan saanut, joten venyttelin itseni hereille.

Kuulin askeleiden lähenevän huonettani. Vedin peiton äkkiä päälleni, koska nukun aina alasti.

Kuulin oven avautuvan.

"Taitaa tyttö nukkua." Miesääni sanoi.
"Mennään pois, antaa tytön nukkua."
"Älä nyt, tuollainen pakkaus. Näithän sä sen kesän kuvat albumissa. Sitä paitsi, montako kertaa näet kiinalaisen nuoren tytön alasti?"

Olin aivan kauhuissani. Mitä miehet aikoivat?

Tunsin peiton nousevan jalkojeni päältä. Peitto nousi pepun päältä, selän päältä. Olin pian ilman peittoa.

"Kato nyt mikä kroppa", mies kuiskaa toiselle.
"Antaisin mitä vain jos tommosta sais painaa."
"Mennään pois."

Ovi pistettiin hiljaa kiinni ja mä ponnahdin sängystä ylös. En tiennyt mitä tehdä. Laitoin t- paidan päälle ja hiivin yläkerran vessaa kohti puhelin kädessä.

Alakerrasta kuului tekemisen ääntä. Vessan ovi oli raollaan ja pelästyin kun näin toisen miehistä siellä.

Katselin oven raosta, kun mies runkkasi isoa kaluaan. Hän mumisi jotain ja näytti niinkuin hän kuvittelisi naivan jotakuta.

Miehellä oli iso käsi kalunsa ympärillä ja näin punaisen terskan kiiltävänä. Miehellä oli vatsaakin jonkin verran, mutta vahvat kädet.

Kiihotuin tahtomattani katsellessani miehen isoa kullia. Tiesin miesten haluavan naida mun kanssani varmasti. Eivätkä he mitään pahaa mulle tehneet.

Kosketin sormellani pimpsaani, sormi kostui nesteistäni. Pienten tissieni nännit sojottivat paidan läpi ja käteni hyväili pilluani.

"Katos katos. Kukas se täällä?", kuului takaani.
Alakerran mies oli tullut ylös.

Käännyin nopeasti seinää vasten ja peräännyin huonettani kohti.

Vessasta tuli toinen mies kalu pystyssä mua kohti.

"Tyttö sormeili täällä itseään sua katsellen."

Juoksin huoneeseeni ja sain melkein oven kiinni kun mies nosti mut ilmaan. Kalu tuntui pilluani vasten kun mies vei mua sängylleni.
Kulli hinkkasi mun pilluuni miehen kävellessä. Kulli kiilteli mun nesteistäni. Mies heitti mut selälleni ja tuli kontalleen jalkoihini.

"Älä pelkää, ei me pahaa tehdä. Ethän ole neitsyt?"

Puristin päätäni.

Kalu sojotti haarovälissäni taivasta kohti, terska oli valtava ja punainen.

Miehen kalu upposi sisääni vaivalloisesti. Mies levitti jalkojani sivuille ja sai taas vähän syvemmälle kulliaan.

"Olet iso mies, olla varovainen! Minä tiukkaaaah sinulle!"

jatkuu....

1

8711

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • markus

      Jatkathan pian tarinaasi, täällä jo ihan kankeana odotellaan lisää tapahtumia! :) Onko juttusi totta vai tarua?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta

      Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark
      Maailman menoa
      108
      4940
    2. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      214
      4701
    3. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      124
      3209
    4. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      36
      3183
    5. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      102
      3059
    6. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      98
      2354
    7. Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!

      Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu
      Lieksa
      138
      2338
    8. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      35
      2233
    9. Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia

      ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi
      Tunteet
      39
      2205
    10. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      22
      2168
    Aihe