Battlefield 2142

Hei asennin Battlefield 2142 koneelle ja uudemman päivityksen v1.50 peli toimi hyvin ennenpäivityksen
asentaminsta nyt kun käynistän pelin tulee tämmöinen
bf2142.exe lakkasi toimimasta vaikutaako vista jotenkin siihen
elikkä mitä pitäis tehdä
1241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

asenna uudestaan ja koitas jättää1.40 pois jos mahdollista

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietamätön kirjoitti:

Hei asennin Battlefield 2142 koneelle ja uudemman päivityksen v1.50 peli toimi hyvin ennenpäivityksen
asentaminsta nyt kun käynistän pelin tulee tämmöinen
bf2142.exe lakkasi toimimasta vaikutaako vista jotenkin siihen
elikkä mitä pitäis tehdä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu