Ostin -91 mallin zzr:n 250cc ,olisko tietoo mistä vois kysyä käytettyä konetta tuohon?
kawa zzr 250 , moottori
löytyiskö?
2
503
Vastaukset
- löytyi purkaamolta.
Vähän ajettu vaihtomoottori löytyi
purkaamolta ja nyt on pyörä ajossa :)- kokemusta?
Hei,
etsin tästä ZZR mallista tietoa sekä Z250R -mallista. Löysin tämän ketjun ja ajattelin kysyä miten pyörä on toiminut? Olen kuullut puhuttavan että nämä 250 kuutioset tahtoo olla laiskoja ja 100kmh kun mennäään niin kierrokset on korkealla 7-8 tuhannessa. Oon ajatellut että onko 250cc mitää iloa jos on kaveri kyytillä tms.?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1103261
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1002480- 242026
Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s221550Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?291520Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää151445Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?26947- 87942
Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai62866Syyskuussa 2025 ensirekisteröidyistä henkilöautoista 43 % oli täyssähköautoja.
Niitä rekisteröitiin 2 592 eli 41 % enemmän kuin vuotta aiemmin. Syyskuussa 2025 rekisteröidyistä uusista henkilöautois2799