Löysin romulaatikosta Motorola V180, aika siistin näköinen. Virtaa ei ollut eikä vehjettä millä ladata, enkä tiedä sen kuntoa muutenkaan.
Olisiko kenenkään jemmassa ylimääräistä, edullista verkkolaturia tai autolaturia tähän vehkeeseen.
Kiittäen esko email purola(at)gmail.com
Motorola V180
no jo vain
2
938
Vastaukset
- Rola ja Rolla power
Ei ole laturia käsillä, autolaturia on tainnut Huuto.netissä usein olla mikäli en väärin muista.
Todella hyvä puhelin muuten tuo V180! Käytin sitä vuosi-pari sitten, kunnes annoin sukulaiselle. Haluaisin yhä itsellenikin samanlaisen.- no jo vain
Kiitos Sinulle
Sain ladattua akkua sen verran, että pääsin kokeilemaan puhelinta. Olisi todellakin hyvä. Mutta näyttö pimeä - siis ei valaistusta. Näytössä näkyy kaikki, mutta ilman valoa.
Onko joku asetus olemassa vai onko näyttö viallinen - en tiedä - olisi neuvo paikallaan. Joten olen jättänyt puhelimen hyllylle
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622552Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant979811Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.537723Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va956492SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1936227Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m645830Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,605325Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515213HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1214863Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074554