moro, onko tämä uus full contact for max potency hyvä tuote vai humpuukia?? hinnan puolesta vois olettaa että ok tuote?
FULL CONTACT
kyselijä...
62321
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tälläsestä luontaistuotteesta 10 egee kappale. Meinaatko että kun on niin kallista niin pakko toimia, tuohan on melkein apteekin reseptituotteiden hinta. Mielummmin kyllä haen Cialista tai Viagraa kun kokeilen tuollasta!!!!
Epäilin, mutta kokeilin ja se todella toimii.Vaimokin on ollut tyytyväinen hyvään seisokkiin ja pitkään kestoon.
Kahdessa suhteessa:
1. Sisältää ginsengiä, jota verenpaineesta kärsivät eivät saa käyttää.
2. On kalliimpaa kuin Viagra. Kun lääkäri määrää 100 mg Viagraa, sen voi puolittaa tai pistää kolmeen tai neljään osaan tarpeesta riippuen. Silloin annos maksaa 6 euroa, 4 euroa tai 3 euroa. Kun tuo "full rahat pois" maksaa postikuluineen yli 12 euroa per annos, on kysymyksessä ryöstö.
Totorouva on töissä luontaistuotekaupassa,ja voin kertoa seuraavaa:tuote on täysin turvallinen ja luonnollinen toisin kuin viagra,sivuvaikutuksia ei ole,myös verenpaineesta kärsivät voivat käyttää tuotetta,vaikka siinä on ginseniä!!Itse olen ehdottomasti sitä mieltä että kannattaa käyttää ennemin luonnontuotteita kuin keinotekoista viagraa,luonnontuotteilla ei voi elimmistöä vahingoittaa.
Aivan loistava tuote!
mulla ainakii aiheutti hitonmoisen närästyksen