Rokkibaari

Moro,

Mitäs hyviä rokkibaareja Imatralta löytyisi? Eli missä käyvät iltaa istumassa rokki-/metallimusiikista tykkäävät ihmiset?
41605
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

oli surullisen kuuluisa woodoo...En sitten tiedä millaista porukkaa siellä nykyään käypi...

Äänestä

Käytöstä poistettuja paareja !

joku vois soveltuu roki hommii ?

Tai sitten pelastuslaitokselta voisi kysellä vaikka verisiä paareja ?

Vähän extriimiä !

Äänestä

Ainut rokkimesta on kulmilla oleva WooDoo.

Äänestä
  • edelleen oo street cafe'kin? Enempi metalliin painottuvaa musiikkia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Missä olisi? kirjoitti:

Moro,

Mitäs hyviä rokkibaareja Imatralta löytyisi? Eli missä käyvät iltaa istumassa rokki-/metallimusiikista tykkäävät ihmiset?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu