HA,HA,HAA!!. =)

8557
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

räkänä. Tosin uutisen luin digitoday sivuilta, mutta sama aihe :)

Komiaa mainontaa, aina niin mahtavalle ja muita paremmalle Windowssille ;)

Jouduin muuten naapurissa eilettäin kattelemaan tuota kuuluisaa, komiaa sinistä ruutua ;)

Äänestä
  • näen videon.

    Äänestä

  • ennen kuin kirjoitti:

    näen videon.

    vaikeaa...nimittäin sensuurin takia.

    Äänestä


  • olla hieman kirjoitti:

    vaikeaa...nimittäin sensuurin takia.

    ympäriinsä, että kukaan ei näytä käyttöjärjestelmän oikeaa luonnetta, kansan välisesti. Kerkes jo, joku huomata ja ilmoittaa asiasta :)
    Myöhästä eneenään.

    Yuoutubeen satelee aika varmasti pian videoita. Seuraile sieltä.

    Äänestä

Hei haloo!

Lue tarkemmin:

"..........järjestäjät olivat valinneet Windows XP:n koneisiinsa.............."

Äänestä
  • ..siis Vistaa,jos kerran XP:n kehityskin on vielä noinkin PAHASTI kesken!!.Siitä olisi muuten tullut Microsoftille KATASTROFI!!. =(..
    =)..

    Äänestä

  • Vistaa kirjoitti:

    ..siis Vistaa,jos kerran XP:n kehityskin on vielä noinkin PAHASTI kesken!!.Siitä olisi muuten tullut Microsoftille KATASTROFI!!. =(..
    =)..

    "Siitä olisi muuten tullut Microsoftille KATASTROFI! "

    Totta! Se vain että XP ei vain olisi tullut Microsoftin katastrofi, vaan se ON Microsoftin pahin katastrofi.


    Vista sen sijaan on paras Microsoftin tuote kautta aikojen. Kyllä järjestäjien olisi kannattanut ottaa Vista käyttöön, ei olisi sattunut ensimmäistäkään BSOD:ia.

    Mutta toisaalta hyvä kun nyt kaikki katsojat globaalisti huomasivat miten paska XP on.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Wintoy!!. kirjoitti:

http://www.itviikko.fi/ratkaisut/2008/08/13/kaatunut-windows-komeili-olympiastadionin-katossa/200820932/7

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu