voit olla niiden kanssa kusessa, etkä pääse niistä eroon muuta kuin kuluttaja RIITA-lautakunnan kautta. Pakkohan niissä ei ole roikkua.
Mutta miksi ylipäätään ottaisit laskutusajoiltaan sekavan, ja mitä ilmeisimmin hintojaan tällä sekavuudella nostaneen toimija liittymää, kun markkinoilla on SELKEITÄ vaihtohetoja.
- lasku tulee kerran kuukaudessa,
- katko tämällinen, kk:n 28.pvä
- saldon voit tekstarilla tarkistaa maksuttomasti anytime
- ei yllättävän suurta laskua.
Oliko sinulle tuttua pakettitarjouksen jättilasku, mistä se syntyi, sinulleko vain. Ei se syntyi muillekin, mitä todennäköisimmin:
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=96&conference=4500000000001252&posting=22000000034566071
VARO telen/soneran määräaikais-
liittymiä,
3
1362
Vastaukset
- pssavolainen
Ilmeisesti edellinen kirjoitus on jokin dna:n myyntihenkilön kirjoittama.
Itse en omista soneran-liittymää enkä tule myöskään ottamaan Dna:n liittymää, koska täällä "syrjäseudulla" dna ei aina kuulu kaikissa paikoissa. - er.
näin on
- Nimetön
kokemusta on soneran palveluista täyttä p:aa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta703560Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1483533Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh463322- 532779
- 322036
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘301962Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k421704- 481676
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä961635- 391400