Miksi saamelaisella on länkisääret?

Koska hän elää puutteessa naisettomassa pohjolassa!
Pallit on täynnä!
61050
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jos sie et saa pöhjosessa, älä ala kuitenkhan yleisthämhän, etteikö täällä pohjoisessa olisi eroottinen lataus kohalhan. Minulle ainaki tytöt on melko mukavia, vaikka mie olen vain täällä pohjosessa.

Äänestä
  • Gosbah don orut?
    Saddes munjemai moadde nieidda!

    Äänestä

Eipä tainnut olla aito saamenpoika ku ei vastannut minun kysymykseen!
Nuita pellejä riittää!

Äänestä
  • mukavaa väkeä, ja vaatimatonta
    minä aina kesällä käyn pohjoisessa
    ei ne saamelaiset ole miestä
    kummempia
    käyn aina tyhjentämässä sevetin hedelmäpelin kun saamelaiset on sen täyttäneet
    kerran olin yötä Hans Antti Laitin luona. Jo oli pirun mukava mies.
    Anto kalastaakkin Tenosta ilimatteeksi
    ( omasta rannastaan). Sain meritaimenen ja söin sen tyttöystävän kanssa. Oltiin teltassa. Kun oli lohi syöty, niin naitiin että valkeita palloja näkyi silmissä. Sinä yönä ainakin viisitoista laakia. Onneksi olin ostanut ivalosta kortsuja monta pakkausta. Se on makuupussissa semmoinen viehätys, että heti alkaa panettaa, kun entinen laaki on paukahtanut.

    Äänestä

Mulla ainakin pallit tahtoo täyttyä täällä etelässäki.

Äänestä
  • No, citymies, eikö siellä ole kunnon iskupaikkoja? Mie se luulin että siellä on enemmän naisia kuin miehiä?
    Mistähän vois kiikastaa?
    Oletkos koittanu itäneitosia?
    Ehkä se minunki pitäsi!
    Hyvää jatkoa citymiehelle!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aslakki kirjoitti:

Koska hän elää puutteessa naisettomassa pohjolassa!
Pallit on täynnä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu