mua hävettää

ku irccaa nii ulkomaalasetki sanoo et meiän presidentti on lesbo ja kommari ja sit yrittää sanoo niille et ei me kaikki ny sellasii kuiteskaa olla nii tulee vaa nälvintää takasi.

mun mielestä tosi epäreiluu et tollanen epänormaali ämmä annetaan toimii pressana.
4626
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niin, ircissähän ne järkevimmät jutut yleensä jutellaankin. Eli ei.

Mun mielestä joidenkin sananvapaus on epäreilua, niin paljon paksajuttua heitetään.

Äänestä

Voi sua lapsi raukka!!!!!!!!!!!!! Elä kerro mielipidettäsi täällä, kun et polittiikasta mitään tiedä ja jatka vaan mokkisten nuoleskelua. juuri meidän Tarjan suvaitsevuuden vuoksi suomi on kaikkee sontaa täynnä ja sua ne pilkkaa siinä kun pressaakin. Voi että täällä tapaa tyhmiä apinoita. me kotiisi kasvamaan vielä!!!!!!!!!!!!!!Irccaa vaan kasvosi ja maineesi yäk pelle
Sä oot epänormaaleiden kuningatar hah

Äänestä

Musta on epäreilua, että kaikki epänormaalit tyypit saa kirjoitella nettiin outoja juttujaan.

Äänestä
  • Netti olisi aika tylsä paikka jos vain minä saisin tänne kirjoitella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


irccimisuli kirjoitti:

ku irccaa nii ulkomaalasetki sanoo et meiän presidentti on lesbo ja kommari ja sit yrittää sanoo niille et ei me kaikki ny sellasii kuiteskaa olla nii tulee vaa nälvintää takasi.

mun mielestä tosi epäreiluu et tollanen epänormaali ämmä annetaan toimii pressana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu