viime kesänä oltiin kultahietikolla. lähös viikon päästä sunny beachille. joku ajantasalla oleva ihminen kertoisiko isoimmat erot ko. kohteissa. hintataso, eri turistikansallisuuksien määrä, yöelämä etc. ollaan menos vaan rannalle ja karaokeen ja muute bilettään.
sb va gs ??
morkomorko
1
672
Vastaukset
- Arska
Hintataso ei eroa, eikä kansallisuuksissakaan ole poikkeamia, mutta Sunny Beach on bilettäjälle parempi...tai miten sen ottaa. En mää bilettämisenä pidä sitä, että brittikersat paskoo uima-altaaseen..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 991736
- 741494
- 501427
- 581346
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041308SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p10988- 36847
- 60781
- 49774
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41755