allways...

lausua sanat seksikkäällä äänellä
turvaa, ne eivät tuo koskaan

sydämeni tuntee...

vanhenen ajan myötä, tässä
kuulin, olen vanha

silti tunnen..

rakkausko?

tunne, jossain...

s...
2164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jokainen vanhenee
nuoremmat perässä kävelee
se mikä on edessä
on geeneissä

Äänestä
  • niinhän sitä vanhennutaan,
    joskus se vaan poks`
    räjähtää ja suuttuu, kun
    ei vielä ole vanha(oikeastikkaan)
    tosiaan tulevat nuoret perässä
    ja vanhuus iskee heihinkin
    eli mitä kylvät,
    sitä niität

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tähtien takaa kirjoitti:

lausua sanat seksikkäällä äänellä
turvaa, ne eivät tuo koskaan

sydämeni tuntee...

vanhenen ajan myötä, tässä
kuulin, olen vanha

silti tunnen..

rakkausko?

tunne, jossain...

s...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu